Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Fantomska prijetnja

1 2
  • #1
    3 0

    postova:220
    gor @ 17.4.2008. 11:43

    A kaj komentirati Ratove zvijezda, mogu samo reći još, još...

  • #2
    0 2

    postova:494
    beno @ 21.4.2008. 21:47

    Jao, bolna tocka. Priznajem, fan sam, fanatik, ovisnik, luud... Dobro, ne toliko nove koliko stare ("origonalne") trilogije, iako je E3 jaako blizu. Rekao bih da je E1 najlosiji, ali gledao sam Holiday Special pa ne mogu ;)

     E1 - 6/10;   E2 - 8/10;   E3 - 9/10;   E4,5,6 - 10/10;   Holiday Special - neprocjenjivo

    P.S. Kako doci do SW Trilogy DVD paketa??? Propustio sam kada je bilo za kupit :( i sada nemogu nabavit NIGDJE! U svim nasim knjizarama isti odgovor: "Nema vise, neznamo hocemo li dobit". Morat cu kontaktirat direktno Continental Film...

    KAKO DO "SW TRILOGY" i "EVIL DEAD TRILOGY" (osim narucivanjem prek neta)?!?!?

  • #3
    1 0

    postova:1130
    mario @ 21.4.2008. 22:13

    Već sam mislio napisati amazon ali sam onda pročitao post do kraj :) Možda da probaš u Algoritma, mislim da sam čuo da se i preko njih može naručit. SW Trilogy a pogotovo Evil Dead Trilogy su teški za nabavit...best of luck.

    Što se tiče Fantomske Prijetnje, nikad nisam bio SW fan tako da mi je film neloš SF sa izvrstnim specijalnim efektima. Darth Maul je tu pa ga bar zbog njega vrijedi pogledat, i Liam Neeson mi se isto svidio u filmu. Jar Jar i Anakin su mi išli na jetru neopisivo.

  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 22.4.2008. 8:26

    Možda da probaš u Algoritma, mislim da sam čuo da se i preko njih može naručit. SW Trilogy a pogotovo Evil Dead Trilogy su teški za nabavit...best of luck.

    mario

    Kontaktirao Algoritam (medju ostalima), odbijen na brzinu i usmeno i eMailom. Nisam htio reklamirat nikoga pa sam napisao "knjizare".

  • #5
    0 0

    postova:494
    beno @ 22.4.2008. 16:59
    Postovani,

    navedeni filmovi su povuceni iz prodaje po naredbi Georga Lucasa, te je neizvjesno kada ce ponovno biti dostupni.

    Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno nas kontaktirajte.

    Lijep pozdrav!

    Continental film

    Dakle, bit ce OPET novo reizdanje...  Sto ce sad mijenjat'?!? DOSTA!!

  • #6
    0 0

    postova:47
    cane @ 25.7.2008. 1:17
    E sad ako ne patiš da ti dvd-ovi moraju izgledat originalno možeš lijepo sve to skiniti s neta. Točnije na torrentima nađeš sve u dvd verzijama. A ako patiš za onim lijepim slikicama na dvd-ima možeš i to isprintat sve.
  • #7
    0 0

    postova:55
    ekran @ 17.11.2012. 12:57

  • #8
    2 6

    postova:416
    taurus @ 24.1.2013. 16:58

    Katastrofalan film,nedostojan Star Wars serijala.Lucas je odstupio od svega što je originalnu trilogiju činilo vrhunskom avanturom.Po meni,najveća greška je što Anakina nismo (mi publika) upoznali u Luke-ovim godinama,to bi bila sjajna poveznica sa originalom i mogli bi se lakše poistovjetiti sa njime.Umjesto toga dobili smo dijete "glumca" koje je svojom pojavom totalno uništilo film za iole ozbiljniju publiku.U originalu Kenobi kaže da je Anakin bio sjajan pilot a u ovome filmu on kao slučajno pali onaj brodić,odlazi u orbitu i opet slučajno uništava komandni brod-čista glupost.Zatim kako možemo vjerovati u ljubav između njega i Padme kada ih prvi puta vidimo zajedno ta ideja djeluje bolesno,dijete od 5-6god i djevojka od min 22 na sceni skupa.Ima toga još ali sve u svemu čisti promašaj,namijenjen samo ostvarivanju što većeg profita na račun stare slave.

  • #9
    3 3

    postova:167
    apex @ 25.1.2013. 10:29
    tu se djelomično s tobom slažem..al film je daleko od katastrofalnog..ali u svakom slučaju najlošiji dio Star Wars sage
  • #10
    0 0

    postova:416
    taurus @ 7.2.2013. 13:46

  • #11
    2 2

    postova:18
    zoo111 @ 16.2.2013. 23:08

    konačno film vrijedan gledanja nadam se da če te svi uživati

  • #12
    3 4

    postova:1
    lalimira1 @ 17.2.2013. 13:17

    idioti, to se gleda 4, 5, 6, a tek onda 1, 2, 3

    krivo su glupani stavili

  • #13
    4 2

    postova:4
    tomek_junior @ 17.2.2013. 19:06
    Meni je to jedan od boljih epizoda uopće jer sam veliki fan video igara na SW temu pa mi je prva epizoda najomiljenija. Sve su dobre! Podjeljena su mišljenja, jeli dobar ili nije. Tko voli nek izvoli!
  • #14
    3 3

    postova:271
    sebulba @ 17.2.2013. 23:29

    Meni film odličan kao i svaki star wars film, nemam ni jednu zamjerku na fantomsku prijetnju( iskreno zaboli me za jar jar binksa, po čemo je gori od ewoksa u povratku jedija). Još kad je došla borba jedija s darth maulom vrh vrhova di ćeš bolje( primjerice kad se sjetim borbe između darth vadera i kenobia u new hope teška smijurija). E sad zbog čega svi dižu prvu trilogiju u svemir, zato jer je krenila 1977. god za to doba sasvim nešto novo, svjetlosni mačevi, milijun rasa, robota, fakin han solo i mind trickovi, al zanimam me koji su filmovi bolji generaciji picana rođjenih 90 ih godina (1,2,3) ili (4,5,6) ?

  • #15
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 18.2.2013. 9:51

    meni i burazu su bolji 4,5,6 (89 i 97 godište)...čak mi je Jar Jar bolji od Ewoksa koji su mi totalni promašaj u zadnjem dijelu - pokušaj Lucasa da serijal dodatno podjetinji...reko bih da stariji nastavci imaju bolje napisane scenarije koji drže određeni misterij i dobro okarakterizirane i zanimljive likove, režiju koja drži napetost, noviji su jedino bolji u specijalnim efektima...mada su mi i novi nastavci čist ok, samo nisu na razini stare trilogije (eventualno 3. epizoda)....a novi imaju veliki hendikep odmah u početku jer se rasplet radnje zna otprije Cool

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala