Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Izgaranje

1
  • #1
    0 0

    postova:1094
    yuma @ 25.2.2021. 11:50

    Film predugo traje i iako ima odličnih scena i trenutaka, ima dobrih ideja, glumci su solidni,  ipak mu nedostaje neka poanta na kraju. Voljela bih da mi netko protumači što se tamo dogodilo :-) 

  • #2
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 26.2.2021. 12:54

    što se dogodilo?? katastrofa se dogodila, eto...katastrofa, jer sam tvoj post shvatio kao preporuku i dva seta gledao to, što god to bilo, čekajući da vidim što će se to dogoditi...a što se tiče scena i trenutaka, mogu izdvojiti dva meni vrijedna spomena, sise glavne glumice i jadno tele na utovaru....

    ja ne mogu odrediti jesu li kinezi, koranci, japanci dobri glumci...toliko različita intonacija govora, gestikulacija, mimika, da mi se često situacija na filmu čini u raskoraku sa prijevodom

  • #3
    0 0

    postova:1094
    yuma @ 28.2.2021. 12:30

    Smije se Hahahaha jao meni...Pa već znaš moj ukus i oko kojih filmova se sporimo. Kak možeš od mene uzeti preporuku?! Sise su ti dobre, ravna je ko daska:-D ... Njihova gluma kao i njihov mentalitet- ponekad dijametralno suprotni zapadnjačkom. Već sam pogledala dosta tog s tog područja pa već kužim kako oni (ne) izražavaju emocije. Nego, kaj se dogodilo zapravo, oznaci kao spoiler i pomozi. 

  • #4
    1 0

    postova:2531
    bearfoot @ 28.2.2021. 13:48

    u biti ne znamo što se točno dogodilo, sva se može protumačiti na više načina

    tako sam ja shvatio, i mačka naravno koja mu je došla kad ju je pozvao imenom njene mačke...

    teško mi je pisati kao što je bilo teško i gledati...taj njihov istočnjački uobičajeni način glume, od minimalističke bezizražajne i nepokretne, do tetralno napadne i pasivno agresivne je naporan za gledat

  • #5
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 28.2.2021. 19:24

    Gledao sam ga te godine kada je izašao. Prvi dio filma mi je mirisao na nešto odlično, a onda... Sve dosadniji i sve besmisleniji. Što se tiče glume, već sam jednom ovdje pisao, nisam veliki obožavatelj, iako u ovom filmu zbilja nije loša ni previše tetralna. Možda ću pogledati još jednom, mada ne očekujem da će mi se dojam posebno popraviti.

  • #6
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 28.2.2021. 19:35

    e daj molim te onda osvrt na sise glavne glumice...daska kaže @yuma????

  • #7
    0 0

    postova:67
    bolinjero @ 28.2.2021. 20:07

    Džeki Čen odličan.

  • #8
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 28.2.2021. 20:08

    Njezine sise su mi u jednom trenutku prevagnule da ne ugasim film. Pomislih, možda ih vidim još koji put. Sad si me baš sjetio da sam ju nedavno gledao u jednom njihovom novom hororu. Samo sise nije pokazala.

  • #9
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 28.2.2021. 20:19

    NamigujeCool

  • #10
    2 0

    postova:1094
    yuma @ 12.3.2021. 13:15

     Dobro je znati da još ima frajera kaj vole maličke ali lijepo oblikovane grudi!! Smije se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala