Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box


Dva svijeta, jedna ljubav
Ljubavna priča podijeljena na dva razdoblja - na 19. stoljeće i današnje doba
  • Naša ocjena8/10
  • Vaša ocjena-

Dva svijeta, jedna ljubav

Time After Time / Além do Tempo

(originalni naziv), 2015., Brazil
0.0
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Hej! Trebamo i tvoju ocjenu
Dva svijeta, jedna ljubav je inovativna priča, podijeljena na dva razdoblja u kojemu svaki lik ima priliku za iskupljenje svojih grijeha, za ispravljanje pogrešaka iz prošlosti i ispisivanje drukčije priče.
Novakinja Lívia (Alinne Moraes) napušta samostan kako bi se brinula o bolesnoj majci Emíliji (Gabriella Di Grecco/Ana Beatriz Nogueira), ali ni ne sluti da će joj život spremiti mnoga iznenađenja. Zaljubila se u grofa Felipea (Rafael Cardoso) nakon što ju je spasio od velike nesreće. No on je zaručen i uskoro se ženi ambicioznom Melissom (Paolla Oliveira), djevojkom koja je spremna iskoristiti sve trikove kako bi živjela kao aristokratkinja. Kako bi mogli živjeti svoju zabranjenu ljubav, unatoč svim predrasudama toga vremena, njih dvoje će se suočiti s mnogim drugim izazovima kao što su Pedrove spletke (Emílio Dantas). On je mladić ludo zaljubljen u Líviju. U posljednjem pokušaju da ih razdvoji, Pedro smišlja osvetnički plan s Melissom, ali ništa ne izađe onako kako su planirali i dogodi se strašna tragedija. Lívia, Felipe i Melissa izgube život, a Pedro zauvijek bježi u grad. Nakon jednog stoljeća dogodi se novi susret ovih četvero likova. Rodili su se u naše doba, vraćaju se s istim imenima, ali njihovi životi su sada drukčiji. Jasno, ne prepoznaju se kada se ponovno susretnu, ali uvijek postoji u zraku neki osjećaj da su već negdje bili zajedno. Uspješna Lívia rodila se u Italiji i odrasla je u vinarskome svijetu. Nakon očeve smrti vraća se u Rio de Janeiro kako bi vodila obiteljski posao. U vezi je s ljubomornim Pedrom, jednim od direktora tvrtke. Felipe je vlasnik manje vinarije na jugu zemlje i oženjen je milom Melissom s kojom ima sina. Kad se Lívia i Felipe ponovno susretnu, iznova osjete da im srce jače zalupa. I čini se da se cijela priča ponavlja. Melissa opet poduzima sve kako bi ih razdvojila, čak i sina iskorištava radi toga cilja. A Pedro pokazuje svoju pravu narav. Mržnja i zavist iz prošlosti ponovno će izaći na vidjelo, ali pojavit će se i nova prilika da se Lívia i Felipe bore za svoju ljubav.

Možda će vam se svidjeti
 
Osman I.Osman I.
akcija drama avantura telenovela
Uzbudljiva turska povijesna drama o osnivaču Osmanskog carstva
  • Kuruluş: Osman
  • Ocjena: 3/3
  • 120min, Turska 2019
  • Burak Özçivit, Özge Törer, Erkan Avci, ...
  • Režija:
 
Život vrijedan življenjaŽivot vrijedan življenja
telenovela
Život majke troje djece se preokrene kad joj zabunom dijagnosticiraju terminalnu bolest
  • Bom Sucesso / A...
  • Ocjena: 3/3
  • 41min, Brazil 2019
  • Režija: N/A
 
Crna ružaCrna ruža
telenovela
Priča o ženama, ''crnim ružama'' koje žive u inat nemogućemu i koje se iznova rađaju
  • Karagül
  • Ocjena: 2/3
  • Turska 2013
  • Ece Uslu, Mert Yazicioglu, Mesut Akusta, ...
  • Režija: Murat Saraçoglu
 
Zabranjena ženaZabranjena žena
telenovela
Treća televizijska verzija originalne radio novele "La mujer que no podía amar" Delije Fijaljo
  • La que no podía...
  • Ocjena: 3/3
  • Meksiko 2011
  • Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas, ...
  • Režija: Salvador Garcini, ...
 
Dama i radnikDama i radnik
telenovela
Mogu li ljubav i strast biti jače od društvenih razlika ili ljubav ipak ima granice?
  • Dama y Obrero
  • Ocjena: 3/3
  • SAD 2013
  • Ana Layevska, José Luis Reséndez, ...
  • Režija: Jaime Segura, ...
 
Prognani – Seyit i ŞuraPrognani – Seyit i Şura
drama telenovela
Povijesna serija s odličnom kostimografijom i snažnom ljubavnom pričom
  • Kurt Seyit ve ...
  • Ocjena: 2.5/3
  • 46min, Turska 2014
  • Kivanč Tatilitug, Farah Zejnep Abdulah, ...
  • Režija: Hilal Saral
 
Avenija BrazilAvenija Brazil
komedija drama telenovela
Snažna i potresna priča o odbačenoj i posramljenoj djevojci u potrazi za osvetom
  • AVENIDA BRASIL
  • Ocjena: 2.5/3
  • Brazil 2012
  • Débora Falabella, Adriana Esteves, ...
  • Režija: Ricardo Waddington...
 
Žrtve ljubaviŽrtve ljubavi
drama telenovela
Popularna talijanska telenovela o ljubavi i žrtvi u Italiji netom prije 1. svjetskog rata
  • Sacrificio d'amore
  • Ocjena: 2.5/3
  • 45min, Italija 2017
  • Francesco Arca, Francesca Valtorta, ...
  • Režija: N/A
Komentari
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 
  • #1
    0 0
    Mrvica123 mrvica123 @ 19.3.2024. 16:40
    Prekrasna serija! Svaka epizoda izuzetno zanimljiva, neočekivani obrati, glumci uvjerljivi, uvuku vas u priču i u svoj svijet. Tema neobična i interesantna, potakne na razmišljanje o životu, ljudima i uzrocima događaja. Možda ipak neke ljude od prije znamo... :)
Pogledaj sve komentare (1)
Povezane vijesti

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2025 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala