Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Košarka: Cedevita - Radnički
Cedevita je već osigurala sudjelovanje na završnom turniru, Final Fouru ali to ne znači kako će odmarati i zabušavati, nimalo im nije svejedno hoće li završiti 2., 3. ili 4.

Svi smo već pomalo navikli da je Cedevita jedna od vodećih snaga hrvatske košarke, nije ni čudo da nas je sve zateklo osvajanje Kupa. Ne zato jer ga je osvojila Cedevita već zato što im je to ustvari prvi osvojeni trofej ikad. No jedno je sigurno, nije posljednji, to je tek početak dugog niza.

Cedevita je već osigurala sudjelovanje na završnom turniru, Final Fouru ali to ne znači kako će odmarati i zabušavati, nimalo im nije svejedno hoće li završiti 2., 3. ili 4. Naime plasman se boduje za nastup u Euroligi iduće sezone, Cedevita je to odavno zacrtala u svoj kalendar i podvukla debelim crvenim flomasterom. Sačuvati 2. mjesto je važno jer u bodovanju za Euroligu, plasman u ABA ligi donosi gomilu bodova, a budući je Cedevita već pokupila mnogo bodova osvojivši Kup,  za Euroligu će biti dovoljno možda već i polufinale domaćeg prvenstva. Stoga je cilj bio seriju od tri utakmice na domaćem parketu u nizu odraditi pobjednički i košarkaši Cedevite započeli su je uvjerljivom pobjedom nad Heliosom. U 19. kolu ABA lige u Domu sportova Slovence su svladali sa 98:72 i tako trijumfirali po 16. put u tekućoj sezoni regionalnog natjecanja. Radnički je definitivno kvalitetniji protivnik od Heliosa, no ne toliko da bi predstavljao problem, a sumnjamo kako Anzulović želi prije 3. domaće utakmice u nizu i gostovanja Maccabija, pokvariti ozračje u momčadi.