Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box


Nora Arnezeder u trileru Hell in Paradise
Maldivi iz sna pretvaraju se u noćnu moru; kinopremijera francuskog filma krajem studenoga

Nora Arnezeder u trileru "Hell in Paradise"

EuropaCorp je objavio prvi službeni trailer za Hell in Paradise, novi triler redateljice Leïle Sy, snimljen pretežno na engleskom i smješten u luksuzni hotelski resort na Maldivima.

Film s kino-distribucijom kreće 26. studenoga 2025., u glavnoj ulozi je Nora Arnezeder kao Nina, uz Mariju Bello, Alyya Khana, Shubhama Sarafa, Joséphine de La Baume i druge. 

Radnja prati Ninu iz Marseillea, koja prihvaća posao recepcionarke u luksuznom hotelu na Indijskom oceanu. No idila se raspada nakon tragedije u resortu: Nina biva lažno optužena i suočena s doživotnom kaznom, pa kreće utrka s vremenom kroz labirint laži, manipulacija i podmetanja.

Službeni sinopsis i trailer naglašavaju motiv raja koji se pretvara u pakao i napeti triler o preživljavanju u kojem se junakinja oslanja na snalažljivost, a ne na silu. 

Projekt potpisuje EuropaCorp (Luc Besson), uz scenarij Karine Sille i produkciju Virginie Besson-Sille. Prema industrijskim najavama, film je inspiriran stvarnim događajima, a ciljano se plasira kao napeti survival triler s egzotičnom lokacijom i društvenim podtekstom o moći, privilegiji i lomu pravde kad "mali čovjek" postane žrtveni jarac. 

M.M.K.

Komentari
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 
Povezane vijesti
Najnovije vijesti

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2026 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala