Irons: Muška ruka na ženskoj stražnjici prijateljska je gesta
utorak, 09. kolovoza 2011.
Jeremy Irons napao je političku korektnost, jer on pljeskanje žena po guzi smatra zdravom komunikacijom
Foto:PRphotos
Glumac Jeremy Irons smatra kako bi svako pljeskanje po ženskoj stražnjici trebalo shvatiti kao prijateljski čin. To je po njemu zdrava muška komunikacija, prenosi Daily Mail.
- Politička korektnost je otišla predaleko. Mnogo je moćnih ljudi koji jako malo rade, pa izmišljaju zakone da bi opravdali svoja radna mjesta. Nadam se da je to kratkotrajna pojava. Ako muškarac spusti ruku na žensku stražnjicu, svaka koja zna koliko vrijedi, izaći će na kraj s tim. To je komunikacija. Zar ne možemo biti prijateljski raspoloženi?- izjavio je Irons.
On je u braku već 33 godine, ali sa suprugom Sinead Cusack ima otvorenu vrstu odnosa. Prošle godine Irons je navodno imao vanbračnu aferu sa jednom ženom koja radi na Broadwayu, a u ranijim intervjuima brak je opisivao kao “disfunkcionalan” i tvrdio da je u “našoj prirodi da imamo što je moguće više partnera”.
J.K.
Komentari (9)