Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nova tema

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:213
    zac @ 15.12.2011. 21:14

    Dakle ako sam htio čovjeku pomoći pri odabiru kupnje novog TV-a, pri tome nisam mislio ništa loše, htio sam pomoći mu da ne ponovi istu grešku dvaput.

     


    gorlock


    Prvo nauči čitati čovjek je rekao "BoyX @ 12.12.2011. 11:53 Sadržaj posta: Dali mi može netko odgovoriti,što učiniti sa analognim LCD televizorima koje smo skupo platili,a sada bezvrjedno stoje u ladicama?"       

    Gje si tu pročitao da mu treba novi tv? Dobra ti je pomoć skupo je platio tv bez DVBt i sad da opet skupo plati novi sa DVBt. Daj se koncentriraj i ne nabadaj bezveze. Kakav ti Tv imaš daj mi lijepo napiši točni brend i oznaku, baš me zanima.

    Da, da baš takav s USB gramofon ću si odma kupit, baš takav mi treba SurprisedTongue outLaughing ne znam kud bum s ovim silnim pločama koje držim po podrumu i tavanu.

  • #32
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.12.2011. 22:01

    "Bogovu ti majku!!!!" ode tema u dubinu.

    A svemu je kriv @bearfoot, - on je počeo čačkat mečku i u želji da ispadne duhovit prouzročio je mnoštvo novih postova od strane najutjecajnijih članova portala čija dubinska polemika neće donijeti ničeg dobrog.

    Kako će tek biti večeras kad se uključi @gorlock?????????????

    Primija je mnoštvo torpeda danas i njegov odgovor večeras će biti samo prirodni slijed događaja.

    A opet velim glavni krivac je @bearfoot.


    Gajski
    Bojim se da ću te razočarati, ne da mi se nadje....
  • #33
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.12.2011. 22:15

    Gorloče, nikad standup komičara od tebe. Nema apsolutno nikakve šanse Laughing.

    A što se tiče teme - Pitanje je bilo kako da gleda program na analognom lcd televizoru. Odgovor je već više puta napisan - neka kupi dvb-t prijemnik. To je odgovor. Najjednostavnija i najjeftinija varijanta.

    Ne treba štemati zidove. Ne treba zvati hitnu i vatrogasce. Ne treba spajati pc na televizor, jer to definitivno nije opcija za široke mase. Složit ćeš se da su tvoje metode jebeno komplicirane, zapravo nećeš, jer ti si uvijek u pravu :)

    p.s.
    Nemoj bit ljubomoran. Možda se i tebi netko počne "uvlačiti u šupak". Nikad ne znaš.

  • #34
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2011. 15:16

    Gorloče, nikad standup komičara od tebe. Nema apsolutno nikakve šanse Laughing.

    A što se tiče teme - Pitanje je bilo kako da gleda program na analognom lcd televizoru. Odgovor je već više puta napisan - neka kupi dvb-t prijemnik. To je odgovor. Najjednostavnija i najjeftinija varijanta.

    Ne treba štemati zidove. Ne treba zvati hitnu i vatrogasce. Ne treba spajati pc na televizor, jer to definitivno nije opcija za široke mase. Složit ćeš se da su tvoje metode jebeno komplicirane, zapravo nećeš, jer ti si uvijek u pravu :)

    p.s.
    Nemoj bit ljubomoran. Možda se i tebi netko počne "uvlačiti u šupak". Nikad ne znaš.


    gordan

    Šefe (@grozdane) nemoj biti vulgaran. Kad sam napisao š**** - mislio sam na šešir!?  

    A što se tiče slaganja, djelomično ću se složiti - jer nekome su te metode komplicirane a nekome full jednostavne, kao i sve u životu. 

    I naravno da nisam uvijek u pravu, tu si ti @grozdane da me ispraviš Laughing

  • #35
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 10.3.2012. 21:09

    e tu je pravo mjesto za pitanje koji mpeg4 receiver kupiti??

    svi nešto hvale Nytro, ali vidim da ima dosta softverskih problema...

    Strong??Infinity??.......

    da ima USB reprodukciju divix-a i mp3-a 

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala