Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Oldboy - Remake

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 8.11.2008. 0:38

    Evo jedna vijest koja bi trebala šokirati svakog tko je pogledao ovaj izuzetni film.

    Dakle, "Oldboy", genijali film (jedan od najboljih kojih sam ikad pogledao), jednako genijalnog redatelja Chan-wook Parka, možda dobije svoj remake kojeg će režirati Spielberg a glavnu bi ulogu trebao igrati Will Smith. Ovo mi je jednostavno neshvatljivo, postoje filmovi za koje je nemoguće napraviti remake i "Oldboy" je definitivno jedan od tih. Naravno, amerikanci će ga totalno razvodniti i upropastiti ono što se upropastiti može.

    Za one koji nisu gledali "Oldboy", pogledajte ga odmah, nikakav opis ni recenzija nisu dostojni ovog filmskog remek djela.

  • #2
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 14.7.2011. 20:55
    Gledao sam ga prije par godina i film je presavrsen,definitivno neplaniram pogledati remake jer mi je vec puna kapa remakea filmskih klasika!
  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 14.7.2011. 22:07
    Jedina misao: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • #4
    0 0

    postova:6
    solyaris @ 15.7.2011. 21:28

    Leejev remake, kakav god ispao, ne može naštetiti originalu. Može mu samo donijeti reklamu. Doduše, čudno mi je da ga režira Spike Lee. Oldboy nije, ni po radnji ni po atmosferi,  priča kakvima se on obično bavi i bit će prilično radikalan odmak od svega što je dosad radio. Baš me zanima kako će to ispasti. Josh Brolin bi bio dobar izbor za glavnu ulogu. Loše je to što minuli rad Marka Protosevicha baš i ne obećava da će Lee imati dobar scenarij...

    Kako bilo, nema šanse da propustim Oldboy 2.0...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala