Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

STALNO jedni te isti filmovi...

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    xxxyyy @ 11.4.2010. 19:46
    Kako vas samo nije sram pustati iste filmove?????????od milijardu filmova na svijetu ovdje se vrti istih deset.pa muka mi je vise od femme fatal...
  • #2
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 11.4.2010. 20:01
    Kako vas samo nije sram pustati iste filmove?????????od milijardu filmova na svijetu ovdje se vrti istih deset.pa muka mi je vise od femme fatal...
    xxxYYY


    Na čemu pak si ti?Tongue out Pa ne pušta ovaj portal nikakve filmove. Tam piši gospodi u HRT, RTL ili Novu!

    Ili jednostavno prestani gledati TV! Navikne se čovjek! 

  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 11.4.2010. 21:05

    @xxxYYY je u pravu!

    Kad god otvorim mojtv.hr uvijek isti filmovi! Dosta više!

    Kako vas nije sram stalno OBJAVLJIVATI RASPORED s istim starim ofucanim bezbroj puta ponovljenim filmovima!?

    Laughing  Laughing

    No, šalu nastranu na stranu, fakat me zanima kako izgledaju njuške koje slažu TV program, otkupljuju filmove i za to dobijaju plaću!? Jer, ovo što gledamo na nekim programima ne zaslužuje plaću već dužu zatvorsku kaznu...

    Cry  Cry

  • #4
    0 0

    postova:16
    aneri @ 27.5.2010. 12:56
    Nije važno kako njuške izgledaju,  a što se kupovanja filmova tiče - ma to su  bačene kopije u smeće a naši kopaju po konteinerima i eto ti. A plaća im ide iz državnog proračuna.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala