Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Drevni izvanzemaljci-sramota

1
  • #1
    0 1

    postova:1
    vuckovu @ 28.2.2021. 18:07

    Poštovani,

    onaj tko je dopustio,a još više snimio ovaj taj dokumetac Drevni izvanzemaljci je dokaz,kako masoni uništavanju katoličku vjeru.Kako puštati takve poganske stvari, gdje se govori su Mojsije i ostali proroci koji su imali božanske objave,da to nije bilo tako,već su se nekakvi vanzemljci ukazivali.??? Pa jeste li vi normalni..Ako već nemate vjere u Isusa Krista i Katoličku crkvu,odakle vam pravo da onda to na ovako lažan, primitivan i podal način, takve masonerijske stvari puštate i vrijeđate sve kršćanske vjernike.. Stram vas bilo !!! Nemate nimalo poštovanja prema Kršćanskoj vjeri,koju nikad nitko neće slomiti.Kao što je Isus rekao za Crkvu,da je ni vrata paklena neće nadvladati, tako ni vi nećete moći ovi svojim propagadnim,gnuznim filmovima,dokumentarcima i svime čime se služite ,obezvijediti ono što je sam Bog stvorio. Stidite se ! I bolje da promjenite one osobe,koje odlučuju što će se gledati na vašoj televiziji,jer ste postati oruđe masona i otpadnika.

  • #2
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 28.2.2021. 19:31

    @vuckov dragi...ti si sve lončiće pobrkao, a bogme si se izgubio i u prostoru i vremenu...bog ti je isto vanzemaljac, kužiš, jer je on stvorio zemlju, što znači da živi ili postoji negdje drugdje, van zemlje...također, isus to nije mogao reći jer dok je on živio, ni kršćanska vjera ni crkva nisu postojali, pogotovo ne katolička...moraš izvući glavu iz popovskih guzica i posvetit se svom vjerskom obrazovanju, kad si već tako vatreni vjernik, i onda se znanjem boriti protiv nevjernika, također, moraš poraditi i na pismenosti i vježbati slaganje smislenih rečenica, ne možes samo svoje zbrkane misli pretakati u pisani tekst....razumiješ?...svojim neznanjem i neukošću ti samo daješ snagu svojim neprijateljima

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala