Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

moj.tv samo naprijed!

1
  • #1
    7 1

    postova:1090
    yuma @ 27.12.2018. 22:40

    WOW! Gledam cinestar i između dva filma ide reklama za tv portal... Kaj mislite - koji? 

    Najbolji :-))

    Prigoda je da Gordanu i ekipi (ako je ima ( ? :-))) 2019. zaželim uspješnu kao nikad moj.tv godinu, za dobrobit nas i svih budućih korisnika ♡

    Svim korisnicima isto tako i tipkamo se nadam se vise nego ikad 

    Zivjeli! 

  • #2
    5 0

    postova:69
    magdalenamarija @ 28.12.2018. 10:18

    Hvala yuma! :) 

    Tebi i svim drugim korisnicima želimo fantastičnu 2019.!

  • #3
    4 0

    postova:1090
    yuma @ 28.12.2018. 16:28

    Drago mi je da ste se revitalizirali, jer tome smo se nadali... Malo sam ljubomorna kaj ću vas odsad dijeliti s većim brojem brucoša Smije se  ali ću ipak nesebično i radosno poželjeti dobrodošlicu svima koji su tek otkrili čari portala za sedmu umjetnost i svih tih stvari bliskih istoj Osmijeh...

    Veselim se najviše novim temama i raspravama na forumu, polako otkrivamo nove raspravljače i raspravljačice MLJAC Cool    Najveći pozdrav, ipak, starim kolegicama i kolegama, pa, nastavimo u revijalnom tonu... :-D Pozz

  • #4
    0 1

    postova:22
    goc355 @ 4.1.2019. 17:32
    Pozdrav, možete mi objasniti kako je Epic drama, odličan program sa vrhunskim IGRANIM serijama završio medju dokumentarcima a ne filmskim programima? Hvala
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala