Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

The Voice - Najljepši glas Hrvatske

1 2
  • #1
    0 5

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 28.1.2015. 23:17

    fora,preporuka

  • #2
    3 4

    postova:2528
    bearfoot @ 8.2.2015. 13:07

    iako fascinira broj osoba izuzetnih pjevačkih sposobnosti, iritantan koncept kao i većina ostalih sličnih, višestruko naglašen preseravanjem "sudaca"...a kad smo kod pjevačkih sposobnosti, koji kurac Indira radi tu, ili tip iz Vatre.....razmijem želju i potrebu hrt-a da otme dio gledatelja tzv komercijalnim televizijama ali ipak...sve osim izvedbi natjecatelja mučno je gledati....

  • #3
    4 1

    postova:2916
    gorlock @ 15.3.2015. 21:47

    Ajme, ženska je rasturila a i pojava je :)

  • #4
    1 2

    postova:220
    gor @ 18.4.2015. 22:12

    Nina rastura, kako žena pjeva :)

  • #5
    3 0

    postova:228
    atlantiday @ 19.4.2015. 14:13

    I eto, na kraju ovog show-a, što reći? U finalu ostadoše mali Ćivro koji će najvjerojatnije i pobijediti, koji nema The voice,  ali je jaaako simpatičan. Toni je izbacio iznimne ženske vokale koje si je pribavio na audiciji i zadržao dva osrednja muškića koji, eto, mogu zadovoljiti potrebe domaće estrade (zabavna do pop glazba), ali i dalje skromnih glasovnih mogućnosti. Indiri ostade mladić također jaaako simpa, međutim niti on nema The voice, premda je drag. Hodeku ostade Nina, izniman glas (možda i ona pobijedi, tko zna kojim će se kriterijima publika voditi), cura koja stvarno dobro pjeva, ali sve više ljudi se žali da ih iritira to njeno jodlanje (ta nismo u Alpama). Sve u svemu, jedini finalist koji fakat ima The Voice je Nina, a što će biti u finalu... vidjet ćemo u subotu.                   Što se tiče žiria, mene čudi da od hrpe odličnih pjevača (i po boji i po rasponu glasa), ostadoše ovi ovdje. Hajde, malog Ćivru izniješe glasači u finale, Nina je ovdje po Bogu i pravdi, a svi ostali...hmmmmm - kao da gledamo natjecanje u simpatičnosti (što je ovom žiriu najvažnije), a ne borbu za najbolji glas u Hrvata.

  • #6
    1 1

    postova:560
    crnisokol @ 19.4.2015. 16:30

    Dečko je ovdje rasturio. I Nina je odlična, ako gledamo čisto vokalno onda je i bolja, no mislim da se ovdje traži cjelokupni pjevač, a ne samo isključivo savršena vokalna izvedba. Recimo onaj Pjerino je tehnički skoro svako pjesmu savršeno otpjevao, no badava mu to kad je jednostavno ne zna prenijeti publici, nema emocije, nema ''ono nešto''. Toni je izbacio Saru koja je daleko najbolja bila od njegovih, a Alen je trebao ispasti dok je pjevao Freedom što je bila najlošija izvedba u kasnijoj fazi showa. Kod Jacquesovog tima mi je žao što su ''curice koje najviše glasuju'' pogurale dečka u polufinale umjesto Eme koja je bila odlićna s Uptown Funk.

  • #7
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 25.4.2015. 22:00

    Ninaaaa, glasovi odlučiše, ma što vi mislili o njoj:))

    Kako kažu moji klinci, curu treba poslati na eurosonog, jer to je ta vrsta glasa koja prolazi tamo.

    Meni osobno Sara je bila favorit - i ostala. Da se natjecala vani, puno dalje bi dogurala.

  • #8
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 26.4.2015. 0:42

    Mora se onda priznati  (ako Nina jodla), da i Ćivro cvili i stenje... Mislim da su se baš zato istakli kao posebni!  Zna bit previše, al meni su opet najbolji njih dvoje. 

  • #9
    3 2

    postova:1962
    aya @ 26.4.2015. 2:41

    Realno, svakome tko ima imalo glazbene naobrazbe, jasno je da su to sasvim prosječni pjevači, tako da je govoriti o nekim "božanskim" glasovima smiješno. Nek se ljudi zabavljaju, koncept i nije tako loš, ali žiri ga je, barem meni, učinio totalno negledljivim.

  • #10
    2 0

    postova:1474
    buffalobill @ 27.4.2015. 13:30

    ma pjeva ko macka u veljaci,ne gledam to bas, ali silom prilika cujem..

  • #11
    2 3

    postova:128
    mario1505 @ 27.4.2015. 20:33
    Ona curka koja je pobijedila pjeva bolje od svih domacih pjevacica. Just sayin.
  • #12
    1 2

    postova:277
    marlonbrando @ 6.2.2016. 17:37

    Jedini naš show vrijedan gledanja. Zahvaljujući predizboru, na TV-u gledamo samo najbolje glasove...

    Jedno veliko bravo za HRT koji prati BBC-jeve produkcijske trendove

  • #13
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 6.2.2016. 23:25

    MB, slažem se...  Hrvatska nacija ima stvarno pregršt glazbenih talenata i svi na audiciji su minimalno dobri, a mnogi su baš izuzetni. Gust mi ih je slušati 

  • #14
    1 2

    postova:277
    marlonbrando @ 7.2.2016. 16:38

    Tako je, odmor za uši!

    Evo jedan mladić koji me sinoć oduševio. :)

  • #15
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 7.2.2016. 19:23

    Kolko hejtera  ;-)

    Mali je odličan!  Ja bum to gledala i dalje, a drugi nek gledaju i slušaju po svom, naravno! 

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala