Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

8. kat

1
  • #1
    3 0

    postova:129
    nena kereš @ 30.10.2014. 20:28

    Danijela, molim vas s obzirom da imate uvijek odlične goste, pustite im samo jednu rečenicu da završe..uvijek pokušavam gledati emisiju kao i većeras, ali odustanem. Niste vi u prvom planu već gosti. Uvažite moju molbu jer nisam jedina koja upravo to primječuje, zaista nisam.

  • #2
    0 8

    postova:405
    karakteran @ 30.10.2014. 22:02

    mislio sam da nema nikog tko gleda to smeće...

  • #3
    0 9

    postova:405
    karakteran @ 30.10.2014. 23:02

    koji su to jazavci koji mi na svaki, ali baš na svaki post lupaju TD, a nikad se ne usude proturječiti mi? daj izađite iz rupe, predstavite se i recite jel vam tako lakše liječit komplekse?

    pazi sad ziher opet min. 2 TD. rade u paru CoolŠuti

  • #4
    7 1

    postova:711
    gordan @ 31.10.2014. 18:03

    @karakteran: Ako imaš što reći na temu "8.kat" onda piši ovdje. U suprotnom otvori temu "Moji emocionalni problemi" i tamo se prazni.

  • #5
    2 7

    postova:405
    karakteran @ 31.10.2014. 18:18

    mora da te istina opasno pogodila, a kad malo bolje razmislim ne bi me ni iznenadila činjenica da si se uhljebio na ovoj najpoznatijoj prostitutki u hrvatskoj koja uvijek i bez iznimke zadovoljava svoje najvjernije mušterije političare, naravno na štetu naroda. mjesto da nas prosvijetli htv nas zaglupljuje. btw, neću više trošit riječi na tu bljuvotinu koju čak ni moja mama ne gleda. kaže da joj je ova voditeljica kao grička vještica. Plazi jezik no jedno joj se mora priznat: svojom odvratnošću može upropastit sve čega se dotakne: od onog nakaradnog nakon prve emisije otkazanog showa petkom ili subotom u udarnom terminu kojeg je vodila sa toljom pa nadalje...jao si ga nama kad je ona perjanica zabavnog programa ove korumpirane uhljebističke daklekovidnice. 

    treba im ukinuti pretplatu i staviti ih na tržište pa da vidimo koliko će onda bit bezobrazni. smradovi bezosjećajni. žive kao lordovi na našoj grbači, dijele sebi nagrade i maltretiraju nas prijenosima istih. sjećam se uršule tolj: ako odu honorarci tko će nam nosit kazete u režiju? Viče

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala