Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Treća povijest

1
  • #1
    4 0

    postova:260
    franz88 @ 11.11.2013. 14:12

    .. ovo je dobar potez - dobra emisija!

  • #2
    2 0

    postova:237
    pisatel @ 15.2.2016. 1:06

    Vrlo zanimljiva i dobro strukturirana emisija koja komentatorima, kronološkim isječcima i filmovima ulazi u najzanimljivija pitanja odabrane teme, često otkriva pozadinu današnjih zbivanja na mjestima širom svijeta za koje često malo tko je čuo ili jednostavno o zanimljivim podacima za koje nije bilo kanala informiranja ili ovako jednog sveobuhvatnog pristupa.

    Svakako za preporuku onima sklonim povijesti, zemljopisnoj tematici geostrateškim odnosima...

  • #3
    1 0

    postova:277
    marlonbrando @ 16.2.2016. 13:32

    Napokon istinski kvalitetan sadržaj na televiziji! Ako nitko, barem HRT kao javni servis ulaže u kulturni i obrazovni program... Uživam uz Jakovinu, goste i relevantne teme iz povijesti. :)

  • #4
    1 1

    postova:4
    zvonilix @ 6.3.2016. 20:04
    Mnoge majke u Hrvatskoj ali i šire bi bile domaćice i bile uz djete[djecu]ali se nemože živjeti dostojanstveno samo sa jednom plaćom.Ovo nametanje nazovi emancipacije žene je samo sredstvo kojim se rastura obitelj.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala