Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Peti dan

1 2 3 4
  • #1
    2 1

    postova:1
    aleksandra-maria vuković @ 22.2.2013. 23:26

    Usprkos raznim komentarima na Internetu, meni se emisija jako dopada i nadam se da će netko od sudionika emisije ovo pročitati... Nisam uopće pratila emisiju u ranijim sezonama i premda je bilo malo 'poteškoća' na početku ove sezone, ali kao i u svakom drugom poslu tako se i u voditeljskom poslu osoba mora 'ufurati'.. Malo me smeta dikcija i općenito način referiranja na temu gospođe Nadežde, ali ostali su mi odlični!

  • #2
    1 1

    postova:271
    sebulba @ 23.2.2013. 0:18
    yap, poprilicno me zivcira govor gospode nedezde, gotovo je nerazumljiv, a usto je profesorica. jaooo njezinim studentima. ostali govornici su razumljivi, sad koliko se slazem s njima je druga stvar.
  • #3
    3 0

    postova:341
    hitman_4 @ 23.2.2013. 10:37

    najbolja je bila originalna postava predvođena MandićemOsmijeh

  • #4
    2 0

    postova:30
    robert rolc @ 9.3.2013. 11:05

    Obzirom na naš program i defile političara,u ovakvom tipu emisije,ovo je emisija koju treba podržati.

  • #5
    1 4

    postova:260
    franz88 @ 1.8.2013. 10:58

    zanimljiva emisija za pogledati, dosta sam ih i sam pretresao, no ono sto ju oznacava ekipa sastavljena od ideoloski sklonih govornika osim jednog a to bi bio Nino! svi su na neki svojstven nacin sami priznali javno u vise navrata kojoj ideologiji pripadaju i koje nacionalne stavove gaje, a pri tome uzivaju u raspravama pacifizma i svijetske dominacije mira, bas kao manekenke zele mir u svijetu i sluze se rijecnikom sklonijim takozvanim srpsko- hrvatskim, dok Nino se ne određiva javno no isto tako javno ne brani njihova ideoloska ili nacionalna stanovista, vec realno i na temelju cvrstih cinjenica ili dokazanih temelja iznosi dijalog i vodi raspravu u tom smijeru...

    ono kaj je najzanimljivije gledati "prepiranje" Srecka i Nine, jer Nino se po svemu sudeci najvise zamjerio Srecku je je druga Predsednika Tita nazvao diktatorom i jer nema negativan stav prema Katolickoj Crkvi kao Srecko!

    Prijedlog - mozda bi bilo bolje za samu emisiju kad bi gospođu Nadeždu zamjenili s novom goscom gospođom Jadrankom Kosor ... just think about it ; )

    u svakom slucaju GO GO Nino!

    von franz88

  • #6
    1 0

    postova:1
    marina sakac @ 11.10.2013. 16:56

    Emisija je izvrsna. Pratim je redovito a ponekad, kad je riječ o temi koja mi je posebno zanimljiva, provjerim i reprizu. Sviđa mi se način na koji gosti raspravljaju o aktualnim temama, svaki iz svojeg profesionalnog rakursa i držim da je ovo pravi način informiranja građana o relevantnim društvenim zbivanjima. I da, što se tiče komentara o prof. Čačinović, bila sam njen student, meni je bila razumljiva, a predavanja interesantna.

    Pozdravljam sve buduće sezoneOsmijeh

     

  • #7
    2 6

    postova:260
    franz88 @ 11.10.2013. 23:37

    .jaooo fulao sam danasnju epizodu s novom postavom, moram furati reprizu, no pozdravljam osvjezenje u momcadi....nisu mi poznati novi no budemo vidili....

    nego bas lijepo kaj nema Srecka vise... lik je palio zivce s svojim pretjeranim prepiranjima i pametarenjima no i vrijeđanjima, od svih gostiju ako nis drugo barem su doktori znanosti, a on polunacitana buha s svemirskom razlikom u skolskoj spremi, no bitno da je "pametniji" i od ljudi s doktoratom, i non stop je furao citate iz nekih knjiga koje i sam mogu nastrebati na pamet, kaj se nije dokazao na sveucilistu kad je tak enormno pametan!

    by by .... Sreckic

  • #8
    2 1

    postova:2
    didier drogba @ 24.1.2014. 20:30

    bilo bi vrijeme da osvježite stranicu!!!

  • #9
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 30.5.2014. 17:45

    Bilo bi fakat dobro da nabavljate info o temama svaki tjedan  Namiguje 

  • #10
    0 0

    postova:150
    manon @ 5.8.2014. 19:31

    Tko zna da li su ovo reprize, što ih gledamo svako jutro, ili nove emisije?

  • #11
    0 0

    postova:1
    luksor @ 23.1.2016. 9:18
    Malo sam iznenađen mišljenjima i komentarima o napadima na žene grupe koju su sačinjavali većinom izbjeglice sa bliskog istoka. Interesantno da niko ne uzima u obzir to da se ništa ne dešava slučajno. Koji i čiji je interes "ocrniti" izbjeglice da ih prime što manje. Kako to da se to desilo odjednom i to odmah masovno uz dio domaćih učesnika. Svakao ssmo organizovano, za novac i garsnciju nekažnjavsnja...
  • #12
    0 1

    postova:237
    pisatel @ 24.1.2016. 12:54

    Komentari aktualnosti su vrlo zanimljivi, moj favorit je apsolutno sjajni Šiber, a sad ostaje malo čak žal što se sa obzirom na komentare, bar za teme koje su vezane uz domaće aktualnosti ništa ne poduzima.

    Ostaju neki zaključci no nažalost sve ostaje na mlaćenju prazne slame, što dakako nije uopće kritika vrlo dobre i napokon originalne koncepcije emisije za koju se nadam da će opstati još dugo vremena...

  • #13
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.4.2016. 12:09

    čini mi se da i ova emisija čeka u redu za izbacivanje iz programske sheme...

  • #14
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 27.8.2016. 17:25

    volim tu emisiju još od postave pofuk-zidić-maković-mandić pa do ovih danas, fali mi nadežda jer je ona vrlo dodro spajala dva pola duda-šiber naspram raspudić, mada marija je komad a bome i zna šta priča. sve u svemu nek nam ne ukinu peti dan.

  • #15
    1 2

    postova:1090
    yuma @ 2.12.2016. 23:28

    Znači rapidan pad kvalitete emisije do kojeg je došlo promjenom uredništva i sudionika. Tko je apsolutno stalni član?  Raspudić. Sve jasno. Dok je među sudionicima bio I on (ali prije svega genijalni Šiber i onaj stariji gospodin pa čak i Duda, Nadežda . ..okay ). sad spikaju analne I dosadne osobe za koje bih mogla reći da samo bezveze luftaju usta. A ni ona riđa teta nije za to, fakat nije. odabir i obrada tema su booooring . još jedna emisija upropastena promjenom garniture . 

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala