Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Paravan

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    dorjan @ 18.12.2012. 19:59

    to moram obavezno gledati

  • #2
    0 0

    postova:1
    ruzica soldo @ 8.1.2013. 16:48

    ,oči, da mi nerko posalje e-mail Paravana.hvala

  • #3
    1 0

    postova:1
    nikica grlić @ 23.1.2013. 11:18

    Emisija je odlična,samo su vam malo vremena dali u eteru.Emisija koju ste prikazali 22.01. je kratko trajala jer se ništa nije razjasnilo zbog čega je stvarno ravnatelj vinkovačke škole dobio otkaz i tko je za to kriv.Koga se štiti u tom slučaju i tko u toj školi provodi svoju samovolju pri upisima i kako upisuje određene učenike.Tko šalje pogrešne podatke(lažne) prema ministarstvu da bi sam/a sebe opravdao/la ,a ujedno ima i zaštitu u tome ministarstvu.Nas iz toga kraja interesira i volili bi da to izađe već jednom na vidjelo,zbog čega su ti ljudi(ravnatelji)krivi i zašto ostaju bez posla i svoje egzistencijei dostojanstva.Pa zar to ministarstvo toliko ograničeno ili se samo tako prave.Ako ima slobodnih mjesta u pojedinim školama zašto se djeca ne bi mogla upisati da se popune razredi i nastava odvija kako treba.Zar su ta djeca manje vrijedna i ne trebamo da vodimo brigu o njima.Ako je to cilj ministru i njima iz ministarstva onda neka postave bodovne pragove u svim školama isto i povećaju tako da se niti jedno dijete ne upiše jer nije doseglo bodovni prag. Kakvu ćemo onda mladež imati?????

    LP!

  • #4
    0 0

    postova:2
    vlado monar @ 16.4.2013. 21:14

    nekoliko riječi za emisiju paravan  - emitirana 16. travnja 2013. godine - predstavnica T-coma ili hrvatskog telekoma ili koje ime treba upotrijebiti - najednostavnije - lažu - lažu lažu lažu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala