Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

nu2 LEPA BRENA

1 2
  • #1
    0 0

    postova:7
    mali_princ @ 16.2.2009. 1:06

    Posto je zakljucana tema "Nedjeljom u tri", rekoh hajde da pokrenem novu temu jer nisam stigao da kazem sve sto zelim niti da procitam o toj temi onoliko koliko zelim.

    Moj stav: Aleksandar Stankovic, izuzetan novinar. Lepa Brena, neprevazidjena estradna umetnica.

    A sta vi mislite? Da vam olaksam, ja sam Srbin iz Srbije (Beograd), tako da odma' mozete da "udarite" po uvredama na moj racun. 

  • #2
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 11:54

    Moj stav:

    Aleksandar Stanković  - nula od novinara,

    Fahreta Živojinović  - nula od pevačice,

    Mali princ  - nula od korisnika!

    Ajde se ti "prinče" lepo bre vrati u redakciju i prestani da glumataš! Čak i Rade Pavaroti Šerbedžija to radi bolje od tebe! I to ne zato što si ti kao kobajagi Srbin iz Srbije (k'o da postoje Srbi iz Butana ili Kenije), nego zato što ti crnoj guji ne treba da pričaš belosvetske priče. Crna guja ima malo više utakmica u nogama (  a i inače ) nego ste ti i tvoji burazeri iz redakcije to sebi zamislili. Razumeš?

    I nemoj da se rugaš mom srpskom, jer je dvesto puta bolji od tvoga!

  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 16.2.2009. 12:22

    Eh, gujolika.

    Gledam ip adrese korisnika, i baš bi me zanimala tvoja reakcija nakon što bi se uvjerila u činjenicu da je mali_princ zaista iz Srbije. Strašno bih htio vidjeti glup izraz na tvom licu u tom trenutku.

    Pozdrav iz središta povjerenstva za zavjere 

  • #4
    0 0

    postova:7
    mali_princ @ 16.2.2009. 13:11

    Moj stav:

    Aleksandar Stanković  - nula od novinara,

    Fahreta Živojinović  - nula od pevačice,

    Mali princ  - nula od korisnika!

    Ajde se ti "prinče" lepo bre vrati u redakciju i prestani da glumataš! Čak i Rade Pavaroti Šerbedžija to radi bolje od tebe! I to ne zato što si ti kao kobajagi Srbin iz Srbije (k'o da postoje Srbi iz Butana ili Kenije), nego zato što ti crnoj guji ne treba da pričaš belosvetske priče. Crna guja ima malo više utakmica u nogama (  a i inače ) nego ste ti i tvoji burazeri iz redakcije to sebi zamislili. Razumeš?

    I nemoj da se rugaš mom srpskom, jer je dvesto puta bolji od tvoga!


    crna_guja

    Ok. Imas stav, to je u redu.

    Btw, postoje i Srbi koji nisu iz Srbije vec su iz Austrije, Amerike, Australije, Svajcarske..., Hrvatske, to bi trebalo da znas sa toliko utakmica "u nogama". I da ne bude neke zabune. To sto sam Srbin je samo stvar stecenog rodjenjem. Nacinalnost me ni svoja, ni tudja preterano ne impresionira. Nego, hajde da se vratimo na temu.

    Dakle, Aleksandar i Brena!

    Pozdrav.

  • #5
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 14:12

    Eh, gujolika.

    Gledam ip adrese korisnika, i baš bi me zanimala tvoja reakcija nakon što bi se uvjerila u činjenicu da je mali_princ zaista iz Srbije. A vjerojatno je i Srbin. Strašno bih htio vidjeti prekrasan izraz na tvom licu u tom trenutku, jer gujo, ti znaš da te obožavam.

    Pozdrav iz središta povjerenstva za zavjere 

    PS: Arnol te puno pozdravlja, ali ti se ne može javiti, jer zna da je zasrala... 

    gordan


     Znam sve dragi! Ne opravdavaj se! I ja tebe volim, ali zbog Arnol sada ne možemo ništa. Znaš koliko je ljubomorna na našu ljubav. Pozdravi je ipak! Reci joj da joj opraštam... i da kad joj se mužu konačno digne, neka to iskoristi      

    .... samo neka drži curice dalje od njega...

    Pozz .... Gujica tvoja gujolika i gujoprekrasna.... cmokić!Kiss

  • #6
    0 0

    postova:580
    arnol @ 16.2.2009. 14:16


     Znam sve dragi! Ne opravdavaj se! I ja tebe volim, ali zbog Arnol sada ne možemo ništa. Znaš koliko je ljubomorna na našu ljubav. Pozdravi je ipak! Reci joj da joj opraštam... i da kad joj se mužu konačno digne, neka to iskoristi      

    .... samo neka drži curice dalje od njega...

    Pozz .... Gujica tvoja gujolika i gujoprekrasna.... cmokić!Kiss


    crna_guja
    Gusko ja nisam kriva što je buzdovan oženjen ! Već sam ti napisala mene i moju djecu nitko ne tuče ! Ako baš želiš da te moj muž tuži privatnom tužbom za klevetu samo nastavi. Opet si počela prva ! Odmori se od svih portala totalno si izgubila kontrolu nad samom sobom !
    SMIRI   SE   VIŠE   !
    Možda ti buzdovan jednog dana i dođe u tvoj zmijski zagrljaj ! 

  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 16.2.2009. 14:20

    Moj stav:

    Aleksandar Stanković  - nula od novinara,

    Fahreta Živojinović  - nula od pevačice,

    Mali princ  - nula od korisnika!

    Ajde se ti "prinče" lepo bre vrati u redakciju i prestani da glumataš! Čak i Rade Pavaroti Šerbedžija to radi bolje od tebe! I to ne zato što si ti kao kobajagi Srbin iz Srbije (k'o da postoje Srbi iz Butana ili Kenije), nego zato što ti crnoj guji ne treba da pričaš belosvetske priče. Crna guja ima malo više utakmica u nogama (  a i inače ) nego ste ti i tvoji burazeri iz redakcije to sebi zamislili. Razumeš?

    I nemoj da se rugaš mom srpskom, jer je dvesto puta bolji od tvoga!


    crna_guja
    Kulturna i normalna osoba ovako ne bi nikada pisala, što znači ovo što si napisala malom_princu si samo ti liječiš svoje komplekse sa hrpom logova i tu se prenamažeš sa svojom "pameti". Jedino što bi ti među noge je buzdovan. Ja ti držim fige da ga jednom i dobiješ.
    Bok stara paranojo ! 

  • #8
    0 0

    postova:711
    gordan @ 16.2.2009. 15:48

    Crna gujo, tvoj smisao za humor vrijeđa nadimak koji si nadjenula, i ubija mi svako zadovoljstvo daljnje rasprave s tobom.
    Predlažem ti da pokušaš dogovoriti nastup kao gost komičar u "Nad lipom" ili možda krenuti na turneju po penzionercima.

    Over and out. Uživaj u zavjerama, povraćotini, kakici i inim stvarima koje te vesele i koje koristiš kad nemaš argumenata. Stavi i neki natpis.

    Idem raditi nešto pametnije, već dugo nisam kopao nos.

  • #9
    0 0

    postova:220
    gor @ 16.2.2009. 16:28

    Aleksandar Stanković je dobar novinar, definitivno iznad prosjeka, no ponekad bi trebao malo poraditi na psihologiji i to više svojoj nego od gosta. Postoji vrijeme potrebne agresivnosti, ali ponekad je bespredmetna. Isto tako kad imaš gosta postoje načini ophođenja s njim. Tu prvenstveno mislim da je gost najbitniji u studiju. Znači trebao bi malo zauzdati ego. Ovo su primjedbe, a ostalo je pohvalno.

    O Fahreti ne znam puno jer se Jugoslavija raspala. Kad sam bio klinac bila je totalni broj 1 što ne znači da je bila i najbolja. Nisam baš ljubitelj pjesama kao što su BUM CILE BUM, MA GRICNI ME ZA UVCE... tako da je nikada nisam slušao. Ne bih rekao da je neprevaziđena već da je bila uspješna u svom poslu. Mislim da je Zdravko Čolić jači od nje što se tiče estrade. A što se tiče kvalitete kad izmiksamo malo bivšu Jugoslaviju ima zaista dobrih stvari. Iz Hrvatske Dedić,

    Gibonni, Oliver, pa Hladno pivo, Majke, od starih Azra, Valjak...

    Srbija, kao što rekoh Čolić (ostale zabavnjake ne znam), nekad Čorba dok ovaj nije popizdio, Rambo Amadeus-car, a od starih milion dobrih - Šarlo akrobata, Kičma, Idoli, Orgazam tu i tamo, EKV...

    Od ostalih tu su Lačni Franz (bok Franz), Leb i sol, Pušenje...

    Puno je toga bilo i dobro na estradi.

  • #10
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 16:35

    Crna gujo, tvoj smisao za humor u potpunosti odgovara nadimku koji si nadjenula, i  svakako mi zadovoljstvo daljnja rasprava s tobom.
    Predlažem ti da pokušaš dogovoriti nastup kao gost komičar u "Nad lipom" ili možda krenuti na turneju po svijetu.

    Over and out. Uživam u zavjerama, povraćotini, kakici i inim stvarima koje me vesele i koje koristim kad nemam argumenata. 

    Idem raditi nešto pametnije, već dugo nisam kopao nos.

    gordan


    Ljubavi, možeš kopati i guzicu što se mene tiče!

    Pozz.... Gordan rulles!

     Guja je najbolja! Yup! Yeah!

  • #11
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 17:00
    Gusko ja nisam kriva što je buzdovan oženjen ! Već sam ti napisala mene i moju djecu nitko ne tuče ! Ako baš želiš da te moj muž tuži privatnom tužbom za klevetu samo nastavi. Opet si počela prva ! Odmori se od svih portala totalno si izgubila kontrolu nad samom sobom !
    SMIRI   SE   VIŠE   !
    Možda ti buzdovan jednog dana i dođe u tvoj zmijski zagrljaj !
     Arnol

    Ja sam s Buzdovanom odavno završila da znaš! Što je bilo, bilo je!

    Sad je Gordan  u igri!

    Ah ah ah ah! Jupi jeee! Ah ah! Jupi jupi jupi jeee! Ah ah!

    Oprosti, sad moram zapaliti jednu... znaš već kako to ide... ...

    ....ups! oprosti ----NE ZNAŠ!

  • #12
    0 0

    postova:220
    gor @ 16.2.2009. 19:22

    Ajde se raspravite privatnim porukama, a ovdje se držite teme. I zato još jednom:

    Aleksandar Stanković je dobar novinar, definitivno iznad prosjeka, no ponekad bi trebao malo poraditi na psihologiji i to više svojoj nego od gosta. Postoji vrijeme potrebne agresivnosti, ali ponekad je bespredmetna. Isto tako kad imaš gosta postoje načini ophođenja s njim. Tu prvenstveno mislim da je gost najbitniji u studiju. Znači trebao bi malo zauzdati ego. Ovo su primjedbe, a ostalo je pohvalno.

    O Fahreti ne znam puno jer se Jugoslavija raspala. Kad sam bio klinac bila je totalni broj 1 što ne znači da je bila i najbolja. Nisam baš ljubitelj pjesama kao što su BUM CILE BUM, MA GRICNI ME ZA UVCE... tako da je nikada nisam slušao. Ne bih rekao da je neprevaziđena već da je bila uspješna u svom poslu. Mislim da je Zdravko Čolić jači od nje što se tiče estrade. A što se tiče kvalitete kad izmiksamo malo bivšu Jugoslaviju ima zaista dobrih stvari. Iz Hrvatske Dedić,

    Gibonni, Oliver, pa Hladno pivo, Majke, od starih Azra, Valjak...

    Srbija, kao što rekoh Čolić (ostale zabavnjake ne znam), nekad Čorba dok ovaj nije popizdio, Rambo Amadeus-car, a od starih milion dobrih - Šarlo akrobata, Kičma, Idoli, Orgazam tu i tamo, EKV...

    Od ostalih tu su Lačni Franz (bok Franz), Leb i sol, Pušenje...

    Puno je toga bilo i dobro na estradi.

  • #13
    0 0

    postova:580
    arnol @ 16.2.2009. 19:59

    Ajde se raspravite privatnim porukama, a ovdje se držite teme. I zato još jednom:

    Aleksandar Stanković je dobar novinar, definitivno iznad prosjeka, no ponekad bi trebao malo poraditi na psihologiji i to više svojoj nego od gosta. Postoji vrijeme potrebne agresivnosti, ali ponekad je bespredmetna. Isto tako kad imaš gosta postoje načini ophođenja s njim. Tu prvenstveno mislim da je gost najbitniji u studiju. Znači trebao bi malo zauzdati ego. Ovo su primjedbe, a ostalo je pohvalno.

    O Fahreti ne znam puno jer se Jugoslavija raspala. Kad sam bio klinac bila je totalni broj 1 što ne znači da je bila i najbolja. Nisam baš ljubitelj pjesama kao što su BUM CILE BUM, MA GRICNI ME ZA UVCE... tako da je nikada nisam slušao. Ne bih rekao da je neprevaziđena već da je bila uspješna u svom poslu. Mislim da je Zdravko Čolić jači od nje što se tiče estrade. A što se tiče kvalitete kad izmiksamo malo bivšu Jugoslaviju ima zaista dobrih stvari. Iz Hrvatske Dedić,

    Gibonni, Oliver, pa Hladno pivo, Majke, od starih Azra, Valjak...

    Srbija, kao što rekoh Čolić (ostale zabavnjake ne znam), nekad Čorba dok ovaj nije popizdio, Rambo Amadeus-car, a od starih milion dobrih - Šarlo akrobata, Kičma, Idoli, Orgazam tu i tamo, EKV...

    Od ostalih tu su Lačni Franz (bok Franz), Leb i sol, Pušenje...

    Puno je toga bilo i dobro na estradi.


    gor
    Koja i njegova disciplina, pa Gile, debela devojka, Kulušić bilo je dobrih svirki. 

  • #14
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.2.2009. 20:24

    Posto je zakljucana tema "Nedjeljom u tri", rekoh hajde da pokrenem novu temu jer nisam stigao da kazem sve sto zelim niti da procitam o toj temi onoliko koliko zelim.

    Moj stav: Aleksandar Stankovic, izuzetan novinar. Lepa Brena, neprevazidjena estradna umetnica.

    A sta vi mislite? Da vam olaksam, ja sam Srbin iz Srbije (Beograd), tako da odma' mozete da "udarite" po uvredama na moj racun. 


    mali_princ

    Prvo, lijep pozdrav istočni susjede (komšija). Ne razumijem što ste Vi još htjeli kazati vezano za ovu temu. Samo meni ste upali bar tri (slučajnost) puta nevezano za temu.

    Evo jedan od primjera:

    gorlock @ 15.2.2009 19:20


    Znam da istina boli, ali na tvoju zalost ipak govorimo istim jezikom.

    I da, u Srbiji (odakle sam) se govori i "vrlo" i "veoma". Ja i dalje govorim istim jezikom koji sam u skoli poceo da ucim pre 25 godina, dakle srpskohrvatskim. 


    mali_princ

    Primjera (primera) ima mnogo. (voz) - vlak, (bioskop) . kino, (trotoar) - pločnik, Mi Hrvati nikada nismo niti ćemo govoriti kao Vi. Ovu temu ne želim dalje nastavljati sve je jasno. Isto tako razumijem i ponešto slovenskog i makedonskog ali niti to nisu niti će ikada biti isti jezici kao hrvatski.

    gorlock 568Broj postova:

    Registrirani korisnik
    gorlock

    Eto, to što ste meni i ostalim korisnicima pisali nema baš nikakove veze sa temom. I prije sam odgovorio i ponovit ću ponovo, Aleksandar Stanković kao i svaki drugi novinar-urednik ima jedan cilj - gledanost njegove emisije. Dovođenjem Fahrete Jahtić očigledno je postignut cilj. Što se tiče mog mišljenja o njima ne mogu mnogo reći jer spomenutu Fahretu ne poznajem niti pratim njen rad jer mi ničim nije interesantna, a Aleksandrove emisije gledam ukoliko ima za mene zanimljive goste, što ovaj put nije bio slučaj. Njegov rad ne mogu ocjeniti osim kao laik, a bio bi za ocjenu 3/5.

    Nadam se da ste zadovoljni odgovorom, na bilo kakove daljne provokacije neću i ne želim odgovarati i pozivam sve ostale korisnike da ne nasjedaju na Vaše provokacije, kako Vi ne bi imali što pisati u Vašoj "štampi" bilo što negativno o korisnicima moj.tv portala, niti o Hrvatima koji ne vole Srbe ili Fahretu Jahtić.

    Zbogom.

  • #15
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.2.2009. 21:01

    Idem raditi nešto pametnije, već dugo nisam kopao nos.

    gordan

    S obzirom da su nas razotkrili, neka onda padnu sve maske:


       ovako to izgleda, kad ste vlasnik portala i imate puno pametnijeg posla !

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala