Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Provjereno

1 2
  • #1
    2 0

    postova:580
    arnol @ 30.1.2009. 15:31

    Valjda neće ovu emisiju "zakakati" tko zna čime.

    Teme zanimljive i aktualne.

    Možda ovo ostane jedna od gledljivih emisija ( biserne ) nove tv. 

  • #2
    2 0

    postova:3
    ratluk @ 4.3.2011. 21:33
    Emisija "Provjereno" je stvarno Mrak!Svaka emisija aktuelna,za svakog po nešto.
  • #3
    2 0

    postova:211
    bumerang @ 7.3.2011. 19:12
    jedna od mojih gledanijih emisija,teme za svakog
  • #4
    0 1

    postova:1
    valerija kadic @ 14.10.2012. 14:42
    https://i.imgur.com/sn0pP.jpg Zovem se valerija kadić keleminci 19 b zagreb 10040 croatia Ja i suprug smo branitelji koji su samo oboljeli od ptsp i ostalih bolestiImamo sina koji je napunio 18 godina i ide za soboslikara i ličioca.Ja Sin na...
    m je doživio prometnu nesreću gdje je zadobijo teške ozljede ,ali je hvala dragom bogu ostao živ.Ima samo trajnu posljedicu posttraumatsku epilepsiju.Ja i suprug smo dobili otkaze kao tehnološki viškovi i sada živimo od socijalne pomoći 1300 kn mjesećno.Svekar nam je kupio ovu malu trošnu kućicu koja nema krov i prokišnjava.Nemamo vode u kući imamo samo bunar od susjede.Molila sam sve institucije za pomoć u sanaciji krovišta ali sam samo dobila odgovore da nemaju sredstava.Malo smo uredili unutra da se ima gdje živiti.Kučica nam je svega 30m2.A za sanaciju nas traže 40.000kn.Pisala sam i medijima došli su vidjeti i slikali su ali od pomoći ništa.A vlada mi je porućila da se snađem tražim donacije.Bojimo se zime da nam deka nebi popustila pod snjegom i pala na nas troje.Imamo malu čajnu kuhinju 2,5.m -1,5m ,a toliko mi je kupatilo ,a ostalo soba gdje boravimo svi troje tokom dana i noći.Imala bih jednu molbu kao kršćanka da vas molim ovim putem za pomoć prije zime.Dali bi mi htjeli pomoči naši iseljenici izvan domovine.Da mi pomognu bar s 1 dolarom na račun.Sramota me što vas to tražim ali mi je tolika sila .Zbog ovakve situacije suprug mi je htio par puta napraviti suicid,ali sam ga uspjela u tome spriječiti.Mene je sprečavalo to kako če dalje biti s mojim sinopm koji je bolestan.MOLIM JOŠ JEDNOM ZA APEL ZA POMOĆ.. Moj mail je [email protected] mobitel 385997462371. zagrebačka banka maestro 6761-0214-9823-9328 current account 3222515770.Šaljem vam svoju sliku kućice da vidite kako mi je.Zahvaljujem se vama što ste bar proćitali moje pismo i zahvaljujem se svima onima koji mi budu pomogli da si saniram krov prije zime.A nemamo ni što jesti sin mi ide svaki dan u školu gladan jer mu nemam za doručak ,a suprug mi je još i dijabetičar.Oprostite što vam toliko pišem jer od očaja neznam štobi napravila.Još jednom velika vam hvala. p.s. nadam se da mi budete pisali dali mi možete pomoći ili ne . Molim vas ako mi uspijete prije zime pomoći napišite da je to jednokratna pomoć. Socijalna radnica Nela Pregel Avenija dubrava 49 zagreb centar za socijalni rad dubrava-zg
    Prikaži više
    super ste mi emisija koja bi trebala trejati malo duže.i molim vas  jedan apel za  sanaciju krovišta .svima kome smo se obračali su nam okrenulu leđa i puno toga obećavali.molim vas  da mi pomognete  prije zimime jer mi curi voda kroz deku.mob.0997462371
    https://i.imgur.com/sn0pP.jpg
    i.
  • #5
    1 0

    postova:1962
    aya @ 14.10.2012. 16:01

    Valerija - ovo je portal o filmu i TV-u, a ti si svoj post napisala ispod najave za emisiju Provjereno.

    Probaj pisati na Novu TV ili na Provjereno, a ne ispod TV programa.

  • #6
    0 0

    postova:1
    mario anita gavran @ 18.11.2013. 13:47

    kako poslati u provjereno e mail   za vijest 

  • #7
    0 0

    postova:204
    iwax @ 18.11.2013. 20:13
    O cemu se radi u token vijesti
  • #8
    3 0

    postova:1
    bogdanović ivan bogdanovi @ 28.11.2013. 21:03

    Meni se sviđa voditeljica Ivana Parađiković!!! Zapravo, pre zgodna je !!

  • #9
    0 0

    postova:603
    robertini @ 13.2.2015. 22:37

    ovo zadnje s konjima...čuo sam da ih netko povremeno i rokne...

  • #10
    0 2

    postova:2
    ela gašparić @ 16.2.2018. 13:37
     

    Pozdrav Svima 
    Zbog Velikog interesa javnosti iznosim svoju priču ukratko.
    Vlasnica sam zemljišta na Otoku Šolti (10 000 m2), priča počinje kada crkva sv.Stjepana na Šolti pokreče tužbu 2008 godine da je vlasnik moje zemlje. Općinski sud u Splitu odbija tužbu crkve sv.Stjepana kao nemogućeg vlasnika zemljišta, te rješenje suda postaje pravomoćno i ovršno. U vrijeme uknjižbe moje zemlje, crkva sv.Stjepana prodaje zemlju trgovačkom društvu Kalebić d.o.o. direktor Robert KalebićNadali smo se da će Republika Hrvatska zaštititi nas male ljude (građane RH), koji poštujemo pravni poredak i pravdu, te smo iskoristili svu pravnu mogućnost da zaštitimo svoju imovinu, da ne dođe do svega ovoga. Stoga sam odlučila čvrsto, javno braniti svoju imovinu.
     . Trgovačko društvo Kalebić d.o.o. koriste dokumentaciju koja ne pokazuje pravo vlasništvo navedene zemlje, te podnosi zahtjev za koncesiju za eksplantaciju tehničkog građevnog kamena. Prema zakonu o koncesiji za rudarstvo Nemoguće je ishoditi koncesiju, ako nisu riješeni imovinsko pravni odnosi. Cijela priča je još zanimljivija na zemljištu se nalazi špilja Babina Jama koja je zakonom zaštićena od bilo kakvog uništavanja. Nakon dobivanja nelegalne koncesije, trgovačko društvo Kalebić d.o.o. ulazi 03.02.2018 godine na zemljište, te prvo s mehanizacijom zatrpava zaštićenu špilji Babina Jama i započinje radove sječe šume, uništavanje suhozida i radove bušenja.

    S obzirom na to da državna tijela ne reagiraju, od dana 16.02.2018. podižem šator i svoju imovinu ću braniti svojim tijelom i životom. Ako ikako možete pomoći javite mi se na br. mob. 0923544135

  • #11
    0 0

    postova:1
    daria milišić @ 10.12.2018. 17:45

    Dobra ekipa i vrhunska emisija...provjereno 5

  • #12
    0 5

    postova:559
    nelson @ 11.12.2018. 10:02

    emisija je  katastrofa kao i cijela desničarska nova tv.

  • #13
    2 0

    postova:131
    void @ 11.12.2018. 20:03

    S emisijom nisam imao osobnog iskustva, a gledao sam je možda dvadesetak puta. Bilo je tu mnoštvo vrijednih priloga kojima se alarmira na društvene nepravde i ugnjetavanje siromašnih,  bolesnih,  nemoćnih,  tako da mogu zaključiti kako se radi o kvalitetnoj,  korisnoj i potrebnoj emisiji.

  • #14
    0 0

    postova:93
    malo @ 10.1.2019. 21:49

    Hvale vrijedna emisija koju nažalost ne gledam u terminu u kojemu se prikazuje jer joj se termin preklapa s rtl direktom.

  • #15
    2 1

    postova:90
    vesna0210 @ 12.12.2019. 15:19

    Prilog o narkomanima u emisiji od 5.12.2019. ili bar snimku kojom se najavljuje ta emisija trebali bi vidjeti svi školarci, da znaju što ih čeka ako se počnu drogirati. Umjesto toga, dvije profesorice, Ava Karabatić i Mirela Holy, nastoje legalizirati marihuanu "u rekreativne svrhe". A morale bi promovirati sport,  zdravu rekreaciju!

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala