Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dobro jutro, Hrvatska

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    ja_dr_anka @ 18.3.2011. 8:27

    Netko na HRT-u baš ne voli ovu emisiju, ili možda voditelje? Netko im baš želi manju gledanost. U to sam duboko uvjerena. Izvrsno osmišljena i dobro vođena emisija više nije ono što je bila. Kao prvo je termin emitiranja recepta, kojeg 90% gledatelja ne stigne vidjeti. Snimljeno na crochef.hr nije isti gušt, jer po tome, onda ne bi trebalo imati program TV-a koji plaćamo! A navijati budilice kako bi vidjeli recept, smiješno je. Probala sam pisati mjerodavnima,  i da vidite samo kako su me jednostavno "odfikarili" klasičnim, hladnim i nezainteresiranim odgovorom. A i zašto bi bili zainteresirani, kad pretplata im stigne tako i onako. HRT je sve gori i gori, pa nije čudno da je i emisija DJH poslije niza godina u mojoj kući OUT. Da, bez DJH, uopće ne trebam HRT, sve mi je na internetu, zar ne?

    Sat vremena cca poslije recepta slijedi tjelovježba, baš smiješno, pa trebalo bi biti obrnuto i zaista me čudi da sponzor pristaje plaćati ovaj najmanje gledani termin.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala