Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Jon Stewart vs. Stephen Colbert

1
  • #1
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 28.9.2010. 15:48

    Helou, narode!

    Ne znam koliko vam je poznato ovo, ali već nekoliko tjedana na Comedy Central (američka kabelska kuća) vodi se rat između dvaju slavnih političkih komičara - Jona Stewarta (The Daily Show) i njegovog učenika, i danas glavnog protivnika, Stephena Colberta (The Colbert Report).

    Potkraj kolovoza FreeRepublic, najglasnija američka republikanska (konzervativna) organizacija je organizirala The March to Restore Honor, ozbiljno okupljanje koje je predvodio (savršeno nepristran) voditelj vijesti na kanalu Fox, Glenn Beck. Cilj je bio objava rata svemu što je SAD učinilo manje ponosnom nacijom, kao i "odavanje časti američkim herojima, baštini i budućnosti."

    Jon Stewart je reagirao kako vijesti pune izjave svega 10-15% Amerikanaca koji su najglasniji. I da on planira tome stati na kraj. Poziva sve ostale, racionalne ljude da mu se pridruže 30.10. u Rally to Restore Sanity u kojem će konačno ona tiha i radišna većina ljudi moći dati do znanja da Amerika treba "take it down a notch".

     Odgovor je dobio od Stephena Colberta ni 20 minuta poslije u obliku okupljanja suprotnog karaktera nazvanog March to Keep Fear Alive na istom mjestu i u isto vrijeme. "Now is not the time to take it down a notch. Now is the time for all good men to freak out for freedom!" Pod ovom krilaticom Colbert se poistovjetio sa radikalom američkom desnicom oponašajući njihove uvijek paranoične izjave i pretjerane postupke.

    https://www.colbertnation.com/the-colbert-report-videos/359382/september-16-2010/march-to-keep-fear-alive

     Ovu su "vijest" prenijele mnoge američke političke emisije, što je dokaz da it takes a comedian to tell the truth.

    Osobno ne znam koji mi je od njih smiješniji, Bush-o-mrzac Jon, ili "Bush-o-fil" Stephen! Lol!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala