Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pod nož

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    monaaa @ 6.11.2008. 22:35
    super je ova emsija...predobra je...=)
  • #2
    0 0

    postova:580
    arnol @ 13.1.2009. 21:08

    Teža strana nije potpuno sakivena. Granice su jasno zacrtane. Plastična i oralna kirurgija u normalnima granicama pomaže ljudima koji se nisu uspjeli pomiriti sa svojim izgledom. Osobno nisam za takve zahvate, ako nema indikacija za to. Prije i poslije, u većini slučajeva je bolje poslije, tek poneki slučaj je prije bio bolji. Šteta pravih izvađenih zuba, no ponekad je i to bolje zbog gužve u čeljusti.

    Bilo kako bilo, volim pogledati tu seriju. Malo mi postane kićasta prilikom šminkanja, ali prolazi.

    Nadam se novim epizodama.

    Bilo bi zgodno tako nešto organizirati kod nas.

  • #3
    0 0

    postova:114
    skype @ 18.1.2009. 16:49
    Dosadna emisija koja nema smisla nakon desetak nastavka, svaka je ista. Svi akteri su mogli biti kvalietno prikazani u 5 epizoda.
  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 18.1.2009. 18:30

     Imaš pravo na svoje mišljenje, to poštujem.

    Nikako nisu mogli svi stati u pet epizoda.

    Jesu u većini slučajeva sa sličnim problemima, ali svatko je priča za sebe. 

  • #5
    0 0

    postova:580
    arnol @ 20.1.2009. 17:43

     Danas bude posebno zanimljiva emisija. Samo malo taj nesretni termin... Ne razumijem jer nema nikakvog sadržaja koji bi ograničio dobnu granicu gledateljstva.

    Sve što volim pogledati ide u sitne sate. 

  • #6
    0 0

    postova:3
    katerina @ 11.2.2009. 16:10

    dobar dan ja sam od makedonija i mi se svidza ovu emisiju i ako vi znate kako se prijaviti hocu da znam kako se prijaviti za emisiju pod noz hvala unaprjed cmoook :) :)

  • #7
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 11.2.2009. 16:26

    dobar dan ja sam od makedonija i mi se svidza ovu emisiju i ako vi znate kako se prijaviti hocu da znam kako se prijaviti za emisiju pod noz hvala unaprjed cmoook :) :)


    Katerina

    Šta bi ti Katerina mijenjala spol? Možeš se javiti Salome, ona zna gdje se pišo šiša, a može ti organizirati i dobrotvorni koncert od čijeg će se prihoda kirurški nož laserski tako dobro naoštriti da nećeš ni osjetiti kad postaneš curica! Surprised
  • #8
    0 0

    postova:3
    katerina @ 11.2.2009. 16:51
    Hvala ali mislila sam da znate neko adresa za da se pijavljam sepak hvala Surprised ali imala sam na plan za korekcije na mene ne za ko zna kakva ubavina samo tako mala korekcija :)
  • #9
    0 0

    postova:580
    arnol @ 12.2.2009. 0:53
    Hvala ali mislila sam da znate neko adresa za da se pijavljam sepak hvala Surprised ali imala sam na plan za korekcije na mene ne za ko zna kakva ubavina samo tako mala korekcija :)
    Katerina
    Pozdrav Katerina, još malo razmisli, niti jedan operativni zahvat nije bezezlen ! 

  • #10
    0 0

    postova:114
    skype @ 13.2.2009. 22:33
    Hvala ali mislila sam da znate neko adresa za da se pijavljam sepak hvala Surprised ali imala sam na plan za korekcije na mene ne za ko zna kakva ubavina samo tako mala korekcija :)
    Katerina
    Prijavi se vo Bardovci , mislam deka tamu možat da ti pomognat. Laughing
  • #11
    0 0

    postova:3
    katerina @ 15.2.2009. 17:19

    iti isto prijavi se vo lubnica

  • #12
    0 0

    postova:114
    skype @ 15.2.2009. 23:21

    iti isto prijavi se vo lubnica


    Katerina
    Zošto be da se prijavam? I jas ne sum ubav, grd sum kako lopov ama ne bi dal nikoj da me stava pod nož. Čovek , može da bide ubav od nadvor, ama mu e džabe ako e skapan vo dušata , i obratno. Mnogu e po važno toa što go nosiš vo sebe od ona što se gleda. Ubavinata e relativna rabota.
    Kade e be taa Lubnica ?   
     

  • #13
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 2.3.2011. 15:56
    ima ljudi kojima stvarno treba korekcija tjelesnih mana ili nedostataka, ali bogme ima i onih kojima je potrebnija korekcija na mozgu...ako ne kirurškim putem onda batinom....Laughing
  • #14
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 2.3.2011. 16:12
    emisija mi se svidja,vidio sam par slucajeva gdje je zaista bila potrebna korekcija ,a ima i slucajeva kad neznaju vise sta bi kupili pa idu nesto mjenjat na sebi.njih treba ili dobro zaposlit ili namlatit.
  • #15
    0 1

    postova:534
    jua @ 19.3.2011. 23:35
    Fora emisija.......Nije mi jasno kako neki ljudi mogu simijavat tuđe nedostatke, kao da su oni savršeni.....Ovo je za ljude koji su se prijavili stvarno bila prilika života......Ali skoro svatko bi pred kamerama nabrojao ono što im se stvarno ne sviđa i što ih je godinama mučilo, a kad bi došli kod kirurga još bi nadodali par stvari XD.....
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala