Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spasite Ukrajinu - Zaustavite rat

1
  • #1
    0 0

    postova:7
    exooos @ 30.3.2022. 20:29
    Kako nema komentara? Zaslužuju bar nekoliko njih....
  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.3.2022. 20:33

    Konkretno ovaj koncert nisam gledao niti ovu glazbeno dokumentarnu emisiju. 

    Ali gledao sam dio ovog također humanitarnog koncerta, održanog prije dva tjedna We Are One  najviše me dojmio nastup Inne 

    Sve je to lijepo, ali...

    Zapadna demokracija predvođena Amerikom i saveznicima podupire Ukrajinu, daje im podršku i davati će do zadnje kapi ukrajinske krvi. 

    Iliti narodski rečeno lako je tuđim k***** gloginje mlatiti. 

    Tako da nemam što više dodati na ovu temu, prošao sam sranja na ovim našim prostorima, nadam se da smo svi naučili što znači tolerancija i međusobno uvažavanje različitosti, te da se više nikada ništa slično neće ponoviti. 

    A vrhunac ismijavanja, netolerancije, rasizma, nasilja vidjeli smo na dodjeli Oscara, da je kojim slučajem lupio šamar svojoj ženi u nekoj državi bi dobio kaznenu prijavu, moguće i zatvor, ovako će dobiti samo prekršajnu prijavu ili možda niti to.... a svi javno vidjeli. 

    Sere mi se od država koje se nazivaju kolijevkama demokracije a djeca im se ne smiju poslijepodne prevoziti u javnom prijevozu jer se boje za njihovu sigurnost, sere mi se od država i nacija koje se bogate na uštrb drugih i još k tome i uništavaju ovaj planet... itd....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala