Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kod Ane

1 2
  • #1
    0 0

    postova:534
    jua @ 6.1.2010. 14:34

    baš je sad gledam i inače mi ju je bilo fora gledat

    ali u zadnje vrijeme radi neke budalaštine

    i koliko ta soli potroši!!!!

    i LUKA!!! =S       barf

    sviđa mi se jedino kad radi deserte jer je to bez ovih gore komentara i sa brdo čokolade =)))

  • #2
    0 1

    postova:1962
    aya @ 7.1.2010. 23:58
    Otkad je onak drvena počela močit' rukave u klopu, zgadilo mi se...Innocent
  • #3
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 8.1.2010. 18:19

    ja citala neki njen intervju u kojem kaze da nevoli kuhati sebi a ja nebi volila ni da meni bas kuha jos kad pocne lickati prste na tvInnocent

  • #4
    0 0

    postova:1
    darina @ 13.1.2010. 19:35
    Gledam emisiju iz Makedonije, porijetlom sam iz Slovacke. Kako bi mogla dobiti recepte iz emisije posle gledanja? prebrzo prolazi popis namirnica.
  • #5
    0 0

    postova:1
    lora @ 9.2.2010. 18:46
    Najviše volim kad mi počne spominjat kozju skutu, neke začine koje nisam čula da postoje i koji su skupi ko vrag, kao i puno sastojaka..a definitivno mi je najdraže kad počne praviti recept sa sastojcima kao sto su biftek i slične " jeftine namirnice"!!!!! ne znam samo ko moze praviti njezine recepte u današnje vrijeme..ja bi je zamolila da jednom za promjenu napravi nesto od namirnica koje su primjerice, u Konzuma na akciji i koje su prihvatljive svima!!!!!!!
  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 9.2.2010. 19:45

    Agreed, agreed, agreed... moji gledaju tu emisiju redovito i svaki put kad pitam "Šta kuha?" ispade neka mudrolija koju moraš ići u neke specijalizirane dućan i prodat bubreg da bi kupio (osim ako naravno taj isti bubreg ne ide u neki od njenih recepata).

    "Gratinirane kapesante i kapelunge s tostiranim pistacijama i maslacem s peršinom" Ye, rajt...

    Svaki put očekujem da mi kažu da Ana sprema "Pohane zmajske oči u umaku od djevica i sve začinjeno dušama nevjernika"

  • #7
    0 0

    postova:3
    alejandro @ 10.2.2010. 13:06
    Kako bi mogla dobiti recepte iz emisije posle gledanja? prebrzo prolazi popis namirnica.

    https://kodane.tportal.hr/
  • #8
    0 0

    postova:1
    pepeu @ 3.3.2010. 11:43
     Kako mozemo da dogemo do neki recept ovo na TV ide tako brzo pa se nemoze zapisati. Moze li mi tko pomoci?
  • #9
    0 0

    postova:1130
    mario @ 3.3.2010. 12:53
     Kako mozemo da dogemo do neki recept ovo na TV ide tako brzo pa se nemoze zapisati. Moze li mi tko pomoci?
    pepeu

    Napisao je Alejandro gore već, odeš na ovo -  https://kodane.tportal.hr/

  • #10
    0 0

    postova:1
    stefany @ 4.3.2010. 21:52
    ma meni ide na zivce ono njeno na kraju emisije ''mmm fino''....ajme svaki put mi digne zivce sa timSmile,moze li ona koji put prominit recenicu,i ono kad kaze..''sad cemo staviti malo maslinovog ulja..'' a stavi po litre ulja na jedno jelo,,a tek soli,,,
  • #11
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 4.3.2010. 23:44
    ma meni ide na zivce ono njeno na kraju emisije ''mmm fino''....

    da, da... baš bi bilo zgodno da na kraju maslinozauljenog ručka kaže - fuj, bljek ... (malo pljucne i podrigne) ... al bit će bolje drugi put!

    tu bi me definitivno kupila! Cool

  • #12
    0 0

    postova:1
    ljubasa @ 13.3.2010. 12:50
    Blini s dimljenim lososom uopće nisu blini, jer su puno manji i deblji od pravih blinov!!! To se zove "blinčiki" i za njihovu pripremu uopće nije obavezno hejdino brašno!
  • #13
    0 0

    postova:3
    leilany_ri @ 14.3.2010. 17:04

    hahaha...kako ste me svi nasmijali :D,slažem se sa svima!!! hehehe

  • #14
    0 0

    postova:2
    justin3 @ 22.3.2010. 20:09

    Evo kao prvo: gosp. Ana bi mogla znati da koromac ne postoji, to se u nasem lijepom hrvatskom jeziku zove komorac. Isto tako ne postoji izraz: zalimuniti. Kad se vec pojavljuje na tv mogla bi znati ili barem dobiti upute o pravorijeku  ili pravopisu. Takodjer svrsetak s: mmmm super, je isto tako vec odavno potrosen.

     Recepti su takodjer ponekad bez ikakovog smisla, a bojim se i ukusa. Ne kuha se sve s maslinovim uljem i cesnjakom. postoji  puno ostalih sastojaka, a i zacina. Eto sve u svemu nije losa, ali mogla bi biti puno tocnija i bolja!

     Tko zivi u inozemstvu zna i za bolje.

     Pozdrav domivini

  • #15
    0 1

    postova:256
    seljankica @ 22.3.2010. 21:27

    Evo kao prvo: gosp. Ana bi mogla znati da koromac ne postoji, to se u nasem lijepom hrvatskom jeziku zove komorac. Isto tako ne postoji izraz: zalimuniti. Kad se vec pojavljuje na tv mogla bi znati ili barem dobiti upute o pravorijeku  ili pravopisu. Takodjer svrsetak s: mmmm super, je isto tako vec odavno potrosen.

     Recepti su takodjer ponekad bez ikakovog smisla, a bojim se i ukusa. Ne kuha se sve s maslinovim uljem i cesnjakom. postoji  puno ostalih sastojaka, a i zacina. Eto sve u svemu nije losa, ali mogla bi biti puno tocnija i bolja!

     Tko zivi u inozemstvu zna i za bolje.

     Pozdrav domivini


    justin3

    a mi meni je najdraza da fraza 'mmm kako je fino" i automatski se ugase kamere da se stigne ispovracati...onda se kamere opet ukljuce  da nam ona kaze laku noc...
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala