Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Red carpet

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:1
    igormatic @ 3.5.2010. 16:31
    Najbjednija emisija... koja je za hrvatske idlope postavila Antu i Simonu Gotovac...i slične njoj. Potrebna je određena doza kritike i sarkazma ali oni često vrijeđanju najosnovnija ljudska prava...obezvrijeđuju obiteljske, vjerske i druge životne osjećaje. Vrhunac žutila u našoj zemlji.
  • #17
    0 1

    postova:2
    annchy0 @ 14.8.2010. 16:18
    zakon emisija, nemaš šta...uvijek se dobro nasmijem :D
  • #18
    0 0

    postova:666
    doom @ 8.9.2010. 18:26
    gledam ga jer nevjerujem kakvih budala ima sta bi napravili za min slave!!!nikad dosadno i uvjek zanimjlivo
  • #19
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 8.9.2010. 21:20
    gledam ga jer nevjerujem kakvih budala ima sta bi napravili za min slave!!!nikad dosadno i uvjek zanimjlivo
    doom

    Zbilja?!? Ja se bojim da će me ta maloumnost i glupoća zarazit. Ti samo gledaj i riskiraj. A ne zna se tko su veći idioti, oni koji to snimaju ili oni sa druge strane. Ja ne dopuštam da me se šopa nepostojećim skandalima o nepostojećim zvijezdama, tenk ju veri mač!
  • #20
    0 0

    postova:1962
    aya @ 8.9.2010. 22:46

    A ne zna se tko su veći idioti, oni koji to snimaju ili oni sa druge strane. Ja ne dopuštam da me se šopa nepostojećim skandalima o nepostojećim zvijezdama, tenk ju veri mač!
    bozoli
    Amen! Nemam što za dodat'!

    Innocent
  • #21
    0 1

    postova:666
    doom @ 10.9.2010. 19:00

    Zbilja?!? Ja se bojim da će me ta maloumnost i glupoća zarazit. Ti samo gledaj i riskiraj. A ne zna se tko su veći idioti, oni koji to snimaju ili oni sa druge strane. Ja ne dopuštam da me se šopa nepostojećim skandalima o nepostojećim zvijezdama, tenk ju veri mač!
    bozoli

    nemozes nikome reci da je idiot ako to pogleda malo sam pogledal tvoju top listu pa bi se to moglo i za tebe reci za neke stvari tak da ......o ukusima se neraspravlja previse ...a ja se dam okladiti da si ih dosta gledala al nezelis priznati isto kak i ljudi koji se frajerisu da neslusaju cajke a imaju doma sve moguce pevaljke i slusaju potajice jer nezele ispasti ............!!!!!tak da...Wink
  • #22
    0 0

    postova:193
    akasha @ 10.9.2010. 19:41

         Ja slušam i cajke i pevaljke, uz sve ostalo, al' ne čiste, već neki rock-mix! :)))) i to ne u privatnosti doma svog, nego baš kad želim ekipu i svoje najmilije oko sebe osramotit u javnosti. Tada je najslađe. Pusti mi da svira Vuco i Živo Blato, pusti mi Gorana Bareta kao HaliGaliHalida i eto elementarne nepogode u mome umu :))) Negdi sam nabavil i nekog nizozemskog DJ-a koji je oduševljen balkanskom glazbom pa je to uklopio u svoj zvuk. Mislim da se zove Shantel... a album Disko Partizani... yep... to je ujedno i najveselija pjesma na albumu :))... uz ovoliko glazbenih identiteta, ne gine mi Vrapče.
    senilno_magare

    Ma ne, kakvo Vrapče. Treba ti samo jedna čvrsta ženska ruka 
  • #23
    0 0

    postova:541
    franz @ 11.9.2010. 17:59

    Ma ne, kakvo Vrapče. Treba ti samo jedna čvrsta ženska ruka 
    Akasha



    ... UPS Akascha voliš Igračkice !! :)

    hočemo se igrati zajedno?

    ........................................

  • #24
    0 0

    postova:193
    akasha @ 11.9.2010. 19:13

    I'm not into leather... although I do like my women as violent and as loud as possible... so when people want to beat my ass, I always know that she'll be there watchin my back... with a knife in her hand and a psycho look in her beautiful blood-red eyes. Hell yeah! I'm definitely marryin' a Mexican girl!
    senilno_magare

    Magare, ti si definitvno najfunnyji na forumu.


    (PS. Ne brini, nisam ono gore sebe nacrtala, niisam ja plavuša u koži)
  • #25
    2 0

    postova:534
    jua @ 19.3.2011. 23:22
    Ako vam treba humora i komedije....samo pogledajte Red Carpet.....Ljudi toliko blesavi da se idu samovoljno javno ponižavat......f**kin' urnebes.......R-tards........Da ja to moram vodit bi se propucala u glavu.....
  • #26
    1 0

    postova:112
    entina @ 19.3.2011. 23:29
    Slažem se. Kad god gledam ovo sr.... uvijek mi se čini da je kraj sve bliže. Kraj svijeta! Voditeljski dvojac mi je turboiritantan. Ma ne volim novu tv nikako! 
  • #27
    0 0

    postova:61
    gavran123 @ 9.12.2012. 20:23

    da maknu onog kepeca Delalea i 40% smeća kao npr intervjui sa Lambašinim prvim dečkom i sl. bila bi odlična emisija!

  • #28
    0 1

    postova:61
    gavran123 @ 9.12.2012. 20:25

    da maknu onog kepeca Delalea i 40% najnižeg mogućeg žutila bila bi ok emisija!!!

  • #29
    0 0

    postova:61
    gavran123 @ 9.12.2012. 20:25

    da maknu onog kepeca Delalea i 40% najnižeg mogućeg žutila bila bi ok emisija!!!

  • #30
    0 1

    postova:61
    gavran123 @ 9.12.2012. 20:25

    da maknu onog kepeca Delalea i 40% najnižeg mogućeg žutila bila bi ok emisija!!!

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala