Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto nema Emisije opće prakse i Latinice na HRT-u?

1
  • #1
    0 0

    postova:25
    banjaluka @ 11.12.2009. 22:27

    Emisija opće prakse:

    Jedina emisija čisto intelektualističkog, debatnog tipa, i prema mom mišljenju najbolja emisija koju je HRT imao!

    Poznajem veoma mnogo ljudi koji su je pratili religiozno, i onda naprasno nje počela nova sezona... Da li se uopšte zna zbog čega je prestala ta emsija?

    Latinica:

     Zna li iko šta se tu dešava, i hoće li sada nakon smjena na HRT-u opet početi prikazivanje ove kultne emisije HRT-a?

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 12.12.2009. 0:49
    Latinicu su skinuli koliko se sjećam zbog Latinove najave da će se kandidirati za predsjednika, pa ne bi bilo fer da ima emisiju za vrijeme kampanje. On je kasnije odustao, ali jesenska shema hrt-a je navodno već bila određena, a u njoj Latinica nije bila planirana. To je sve naravno Hlo verzija. Latinica bi trebala ponovno ići u siječnju, čini mi se. Za emisiju opće prakse nemam pojma. Nisam je čak nikad ni gledao, očito je u terminu kad ja nisam pred tv-om.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala