Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dom iz snova

1 2
  • #1
    0 0

    postova:1
    mrvica_nikola @ 3.12.2017. 18:23

    Emisija je super,veliko fala za ekipu... Lijepi pozdrav !

  • #2
    0 0

    postova:1
    ruz @ 8.3.2018. 23:37
    Lijep pozdrav kako se moze doci do Minee i ekipe,jer jednoj obitelji je HITNA POMOC u uvjetima zive katastrofa imaju maloljetno djete!ako tko zna kakav kontakt molim da mi javite na mel [email protected] ..Hvala unaprijed!
  • #3
    0 0

    postova:1
    dariokatarina @ 13.3.2018. 14:33
    Lijepi pozdrav! Mene zanima kako stupiti u kontakt s Mineom i također s vjestom i marljivom ekipom "Dom iz snova" s Nove tv? Odgovor mi mozete poslati na E-mail : [email protected] Hvala Vam unaprijed!
  • #4
    0 0

    postova:1
    ivaf @ 28.3.2018. 19:52
    Poštivani kako nekog ptijavit na dom iz snova? Mozete mi se javit na mail [email protected]
  • #5
    0 0

    postova:1
    fazila @ 25.6.2018. 22:13
    Zovem se Anita Kraljić iz Nove Gradiške i hitno trebam pomoć za jednu ženu koja je sto postotni invalid a živi u strašnim uvjetima ne znam dali ta emisija još ide ako da Minea pomagaj please !!!!!! Žena se osugavila jer nema vode grozno stanje podhitno potrebna pomoć javite mi na mail imate ga u prijavi ovako sta kada vidite šokirati ćete se lijep pozdrav unaprijed zahvaljujem.HITNO POMOĆ MOZE DOĆI I NOVA TV DA SNIMI!!!!!!
  • #6
    0 0

    postova:2
    sandrastojan @ 12.1.2019. 17:53
    Poštovani kako nekoga prijavitit na emisiju "Dom iz snova" molim Vas neki kontakt hitno na email adresu:[email protected]
  • #7
    0 0

    postova:1
    krunoslav_novak @ 13.1.2019. 18:49
    Postovani molim Vas javite mi se na mail, nama je potrebna pomoc, nasa kuca nije za stanovanje nemamo ni struje trenutno zivi o kod zeninih roditelja a za obnovu kuce nemamo ostao sam i bez posla a s djetetom smo stalno kod doktora i svi nam novci odu na doktore i putovanje. Molim Vas javite se na mail [email protected]
  • #8
    4 0

    postova:1962
    aya @ 14.1.2019. 21:24

    Ljudi, OVO JE SITE S TV PROGRAMOM, nema veze s emisijom!!! Zovite Novu TV, pa njih pitajte!

  • #9
    2 0

    postova:1090
    yuma @ 15.1.2019. 12:54

    Smije se Aya!

    Admin je valjda obrisao (ili onaj spam virus, što li...) sve dosadašnje upite za pomoć pa ljudi ne znaju i krenuli su s listom želja... Lijepo si im napisala Smije se Smije se

  • #10
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.1.2019. 13:17

    što ne postoji u hrvata socijalna služba?? oni su po zakonu obvezni brinuti o takvima slučajevima, pa zato ih masno plaćamo...mislim da sam čak negdje čuo ili čitao da je netko tužio državu zbog "zanemarivanja" i nedostojnog života i dobio sud...neki sposoban odvjetni je namirisao lovu, ali neka je....

  • #11
    0 0

    postova:1
    legendaojeseni @ 23.1.2019. 17:33
    Štovana gdice renata! Moje je ime ljerka kores, vodim bitku s pravosuđem već 8 godina jer sam doslovno ostala na cesti te zbog toga živim u podstanarstvu sa mirovinom od 1500 kn.Radnici koji su trebali popraviti krov na kuci unistili su mi sve te je kuca sada sva u vlazi,promocena bez krova te ja sada tesko bolesna moram biti u podstanarstvu.S obzirom da imam ovrhu .naime više nisam u mogučnosti plaćati podstanarstvo teško sam oboljela Imam gonartrozu oba koljena i supruga u domu centar koji je potpuno oduzet i leži već 9 godina nepomican. Sud u sesvetama presudio je u korist Covjeka koji mi je sve uzeo novac, zdravlje i postoji čisti elaborat da me je prevario i bez trunke savjesti dobio sud .Molim vas da mi pomognete uredit tu kucu jer vise nemam zdravlja ni novaca za zivot.molim vas jedina nada ste mi vi Ja sam baka 10 unuka i željela bi imati svoj kutak da dođu kod mene S štovanjem ljerka kores.Molim vas da mi odgovorite na ovaj mail [email protected]. L.p.
  • #12
    0 0

    postova:1
    silvija313 @ 27.1.2019. 18:06
    Pozdrav. Kako doći do njih. Hitno nam je potrebna pomoć. Hvala. Može kontakt na [email protected] Hvala
  • #13
    0 0

    postova:1
    qoo @ 29.1.2019. 22:43
    Pozdrav,kako mogu doci do radnika iz emisije,kupio bi kucicu neku sa kreditom,volio bi da mi oni pogledaju i naprave sve jer nema sanitarnog cvora nit kupaonu napravljenu,nisam u mogucnosti ulagati puno ako se ne isplati,Lp [email protected]
  • #14
    2 0

    postova:1090
    yuma @ 31.1.2019. 16:38

    Qoo je hit! Ovo je naaaajbolji post za "Dom iz snova"...  Zasad si prvi, druškane! ;-)))

  • #15
    0 0

    postova:1
    zdenka nigović @ 2.2.2019. 19:18

    Pozdrav, gledajući vašu emisiju Dom iz snova, svaki puta se rastužim nad tim jadnim ljudima koji žive u nemogućim uvjetima i kojima na kraju uljepšate život. Također se svaki puta pitam kako bi bilo da moja majka doživi nešto slično. Živi 60 godina u jednosobnom stanu u koji se unazad 40 godina nije ništa ulagalo. Živjele smo same od njezine plaće, a kada sam otišla od nje, i sama sam se ubrzo rastala, firme mi odlazile u stečaj i sama sam se borila preživjeti, tako da joj nisam mogla pomagati. Ima mirovinu od 2 tisuće kuna, hladno joj je u stanu jer je stolarija stara isto koliko i zgrada, puše na sve strane. Ima u stanu još puno toga što bi se trebalo promijeniti, ali joj je nova stolarija najbitnija. Postoji li šansa da joj uljepšamo starost i pomognemo da se pošteno ugrije?

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala