Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zvijezde

1
  • #1
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 5.6.2017. 21:59
    Zvijezdice nisam gledala, ovo pomalo u prolazu, zaprepastena, JEFTINO, JEFTINO, JEFTINO.
  • #2
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 7.6.2017. 8:33

    Mogu reć da je ovaj "show" sve, samo ne show i da su kandidati očajni! Očajni, za nekog tko bi se trebao zvati zvijezdom. Svi finalisti su natprosječno dobri, ali to nije dovoljno. I ja pjevam bolje od svih svojih prijatelja pa se nisam prijavila u Zvijezde... Žiri je katastrofalan, ona nestručna i prgava Maja, pa onaj Toni... Jedino su Remi i Massimo ok. Onaj Fox isto, freak. Ponekad zabavan, ali uglavnom degutantan. Voditeljica fuflja, a ona u back stageu je samo slatka, al to je valjda jedino kaj i mora bit... Pa reklame... Katastrofa. Najjače je kaj ostave "najnapetiji" dio (glasovanje) za nakon RTL Direkta. HAHAHA, kao da ću toliko čekati, ziher... boli me kurac tko ide dalje. Uglavnom, palac dolje, ocjena 2/10 zbog nekoliko svijetlih trenutaka.

  • #3
    1 0

    postova:93
    malo @ 17.11.2018. 19:33

    Voditeljica je iritantna.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala