Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Idemo na put sa Goranom Milicem

1 2
  • #1
    0 0

    postova:10
    nina71 @ 16.10.2009. 1:55
    dajte ponovite emisiju -idemo u ameriku-
  • #2
    0 0

    postova:7
    mima @ 13.11.2009. 21:43
    Odlična i zanimljiva
  • #3
    0 0

    postova:1
    nanica @ 21.11.2009. 21:22
    volim da pogledam.. veoma zanimljiva emisija :)
  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.11.2009. 22:58

    Jedna od rijetkih domaćih dobrih dokumentarnih (putopisnih) serija.

    Zanimljiva i duhovita.

  • #5
    0 0

    postova:104
    nerona @ 26.11.2009. 14:06
    Milić je majstor, uvijek iznova gledljiv!
  • #6
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 26.11.2009. 20:46
    dajte ponovite emisiju -idemo u ameriku-
    nina71

    Ne znam baš koliko je ovo forum za "Želje i pozdravi"... Nije kao da urednik zabavnog programa na HTV-u svaki dan dolazi ovdje i čita.
  • #7
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 21.8.2010. 22:01

    Goran Milić - Mirotvorac ili ...........  ????

  • #8
    0 0

    postova:158
    jovil @ 23.8.2010. 18:08

    Pored Mislava Bage i još nekolicine zbilja dobrih novinara ,koji bi da je normalnost i razumnost prevaga u odnosu na ulizice  vodili HRT. Nažalost zbilja je surovo drugačija( Hloverka postala glavna urednica, al , da dušu ne ogriješim,  zbilja je odlično vodila emisiju "otvoreno" i to je njen maximum).

     

  • #9
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 23.8.2010. 18:21

    Pored Mislava Bage i još nekolicine zbilja dobrih novinara ,koji bi da je normalnost i razumnost prevaga u odnosu na ulizice  vodili HRT, nažalost zbilja je surovo drugačija(ej Hloverka postala glavna urednica, al da dušu ne ogriješim zbilja je odlično vodila emisiju "otvoreno" i to je njen maximum).

     Sam sam se opeko grdeći Milića, jer je očigledno miljenik velikog dijela gledateljstva diljem Lijepe Naše.

    Ovaj bivši beograđanin je doista nekoć bio talentiran novinar, koji je još iz beogradskih dana obećavao veliku karijeru i bez obzira na rat, preseljenje u ZG preko Sarajeva, traumatsko brzopotezno učenje Hrvatskog Jezika(koji nikad nije svladao, jer srbijanska ekavica je toliko daleko miljama i miljama od Hrvatskog jezika, pogotovo onaj iritirajući bg akcent ) Goran je ipak napravio karijeru(vjerojatno ni u snu se nije nadao da će to biti u ZG-u).

    Znam da ću opet iritirati mnoge forumaše, ali njegova uspješna karijera "velikog hrvatskog novinara" je vrhunac ulizivačkog novinarstva po čemu je HRT prepoznatljiv od samog početka.

     Na koncu malo o Goranovom putopisu.Emisija sa velikim novcima, a zauzvrat vrlo malo prirodnih ljepota zemalja koje posjećuje, a hrpetina bezveznih dijaloga i monologa(najvažnije je da naš Goran u svakoj zemlji pronađe bar jednog Hrvata i ode pola emisije na razgovor, jer naš Goran dok je živ mora dokazivati svoju ljubav prema Hrvatskoj.(ironija je u tome što ga je gledateljstvo odavno prihvatilo, kao da je rastao u Zagorju , ali velim vam ekavština je neizlječiva bolest za osobu koja živi u gradu podno Sljemena i još je javni djelatnik.


    jovil

    he, he........ Laughing

    tema po tvojoj mjeri Laughing

    Baš sam si dao truda da nađem video............ 

    Radije bi gledao kao što gledam neku seriju Discovery na RTL-u sihroniziranu, nego Idemo na put sa spomenutim gospodinom i još plaćao pretplatu za taj program. 

  • #10
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 23.8.2010. 19:04

    Goran Milić - Mirotvorac ili ...........  ????


    gorlock

    o gorloce,o care klanjam ti se ....prije par godina sam trazila ovaj uradak da dokazem nekoj ekipi ono sto je i JOVIL naveo u svom komentaru,da to je on i sad nam prodaje neko hrvatstvo dok viri iz s..ka direktora HTV...
  • #11
    0 0

    postova:158
    jovil @ 23.8.2010. 19:50

    he, he........ Laughing

    tema po tvojoj mjeri Laughing

    Baš sam si dao truda da nađem video............ 

    Radije bi gledao kao što gledam neku seriju Discovery na RTL-u sihroniziranu, nego Idemo na put sa spomenutim gospodinom i još plaćao pretplatu za taj program. 


    gorlock

    Konačno dobre vibracije.Hvala za video.

    Al doista nemam ništa osobno protiv Milića.

    Jednostavno pokušaj razotkrivanja jedne veoma veoma specifične pridošlice u Hrvatsku tokom 90-tih.

  • #12
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 23.8.2010. 22:50

    Evo još malo o Miliću.......

  • #13
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 23.8.2010. 22:55

    A evo i jednog (nekome) šaljivog videa.....

  • #14
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 24.8.2010. 9:30

    Ovaj bivši beograđanin je doista nekoć bio talentiran novinar, koji je još iz beogradskih dana obećavao veliku karijeru i bez obzira na rat, preseljenje u ZG preko Sarajeva, traumatsko brzopotezno učenje Hrvatskog Jezika(koji nikad nije svladao, jer srbijanska ekavica je toliko daleko miljama i miljama od Hrvatskog jezika, pogotovo onaj iritirajući bg akcent ) Goran je ipak napravio karijeru(vjerojatno ni u snu se nije nadao da će to biti u ZG-u).

     Preskočit ću činjenicu da očigledno imaš velike probleme sa svima našim susjedima. Ali ti zaista duboko u sebi misliš kako Hrvatska nije dovoljno lijepa da jedan Srbin, Bošnjak, Slovenac ili Makedonac ne može doći ovdje i htjeti postati stanovnik ove države. Hrvatska nije idealna zemlja (nijedna nije), ali u usporedbi s drugima, uopće nije loša.

     Naj se iritirat oko Milića. Kaj sad! Došel je, pripoveda o Hrv, pusti ga nek pripoveda...

  • #15
    0 0

    postova:1962
    aya @ 24.8.2010. 13:45

    @ jovil

    Ne da mi se polemizirati, pa ću se samo poslužiti copy/pasteom (izvor - Wikipedia), te linkom za jedan članak.

    Goran Milić
    Izvor: Wikipedija

    Goran Milić (24. siječnja 1946. u Zagrebu) je hrvatski novinar.

    Karijeru je započeo kao novinar na Televiziji Beograd, tj. na Radioteleviziji Beograd 1970. godine. Za tu kuću bio je i dopisnik iz New Yorka od 1980. do 1985. godine, a zatim i profesor novinarstva na Beogradskom sveučilištu od 1985. do 1988. godine. 1987. godine bio je predsjednik komisije za informiranje Univerzijade u Zagrebu. 1989. godine bio je glasnogovornik sastanka na vrhu nesvrstanih zemalja u Beogradu. Od 29. listopada 1990. pa sve do 11. svibnja 1992. radio je kao urednik i voditelj televizijskog dnevnika Yutel. Odmah nakon obustave rada ove emisije 1992. godine, Milić postaje direktor novinskog centra ratne vlade BiH, te nakon toga i glasnogovornik olimpijske delegacije BiH u Barceloni.

    Od 1997. godine radi na Hrvatskoj radioteleviziji, gdje je od 2002. bio urednik i voditelj emisije Brisani prostor, a od 2004. urednik i voditelj nedjeljnog izdanja informativne emisije Dnevnik. Pod stare dane posteje urednik putopisa poput "Idemo u Ameriku","A sad u Europu","Idemo na Sjever"...

    Govori više stranih jezika poput engleskog,francuskog,španjolskog,talijanskog i njemačkog.

      2006. - U Hrvatskoj je proglašen novinarom godine
    NewPP limit report Preprocessor node count: 8/1000000 Post-expand include size: 0/2048000 bytes Template argument size: 0/2048000 bytes Expensive parser function count: 0/500 Saved in parser cache with key hrwiki:pcache:idhash:227479-0!1!0!!hr!2 and timestamp 20100823133821
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala