Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

TV automgazin

1
  • #1
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 28.5.2016. 23:30

    zašto se ne može direktno komentirati ova emisija na Kreator tv? nego moram ovako izvanredno pljuvati po toj emisiji o mojoj omiljenoj temi...bilo je svakakvih emisija domaće produkcije o automobilima, ali ovako nešto negledljivo, s tri tulava tuljana, neelokventna, neobrazovana, čak i bez natruhe poznavanja stručnije terminologije, mislim takve emisije gledaju ljubitelji automobila koji ipak poznaju vezane tehničke pojmove, i još k tome imaju dovoljno muda da improviziraju...!!!!????!!!! najsretniji čovjek je budala koja  nije svjesna svoje gluposti...e ali to nije kraj...nema dugo dodali su u ekipu i onu Jelenu lopatarku ili kako se već zove...jebeš mi sve, ali ni Pythonovci ne bi mogli takvo nešto odglumiti...

  • #2
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 30.5.2016. 12:10

    Čuj, emisija se ne prikazuje baš na HRT 1 u prime timeu, stoga je budžet skroman i momci jedva krpaju kraj s krajem... 

  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 30.5.2016. 12:27
    Ma kakve veze ima budget s tim što oni ne mogu skrpati jednu suvislu recenicu...a tek kad krenu vrckave dosjetke i posalice...horror...bez obzira na kojoj televiziji ide emisija, iz poštovanja i prema pet gledatelja koji bi gledali emisiju potrebno se pripremiti, napisati barem ovirni tekst i probati ga naučiti, usput ga i lektorirati na osnovnoškolsko razini a ne govoriti u kameru gluposti koje ti padnu na pamet...uz sve epitete dodajem još i lijene nekulturne mrcine...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala