Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Najveći hrvatski misteriji

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    monique @ 17.9.2009. 18:59

    jel ka stvarno nemam smisla za humor ili mu je svaki serijal sve retardiraniji..... "zasto vise nema tabletića jooj joooj"

    i slicne fore.... meni to nije ni najmanje niti zanimljivo niti duhovito :S

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 18.9.2009. 18:06

    Ja, kao ljubiteljica Knjazovih uradaka, moram se nažalost složiti s tobom... Mora se znat kad je dosta.

    Baka je bila mrak - način snimanja njegovih emisija i uopće cijeli kocept - bio je zabavan, drugačiji, otkačen i stvarno sam guštala... No - sad je jednostavno - previše - opet isto, isto i isto - samo se mjenjaju nazivi projekata.

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 31.10.2009. 2:12

    Mjenjačnica je bila dobra - u početku.

    Ali kada je nastavio silovati sa onom babetinom i sve glupljim forama, postala je negledljiva.

    Ponadala sam se da će od ovih misterija biti nešto, kad ono samo još pet puta gore. Cry

    Knjaz, trebao bi znato kada je dosta ili smisliti nešto novo - ovo nema smisla!!!

  • #4
    0 0

    postova:2
    malapo @ 1.11.2009. 21:51

    da, da, da, potpuno se slažem... od silne hvale, lijepo je vidjeti da postoje istomišljenici...

    bojim se da ovo prerasta pomalo u ono što bi TBF-ofci rekli PK (pokušaj ku..enja) :-)

     sori knjaz...

  • #5
    0 0

    postova:104
    nerona @ 26.11.2009. 14:13
    Knjaz je imao i boljih dana, vjerovatno i baba pleše kako on svira.... nezamislivo da je njena inicijativa.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala