Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kvizna situacija

1
  • #1
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 18.12.2015. 11:14

    Kviz je dosadan. Zašto? Zato jer su pitanja uglavnom bila van dosega opće kulture (više spadaju u neku POP kulturu ili triviju), zato jer bi bilo bolje da se nakon otkrivanja točnog odgovora kaže nešto više o samoj temi, kako bi gledatelji nešto naučili (ovako je suhoparno pitanje-odgovor), zato jer barmen dokono stoji za šankom i kaže nešto svakih 2 minute, kad popratno lupi o zvonce, zato jer bi biranje kategorija trebalo doznačiti nekakvo uzbuđenje i iščekivanje, u ovom slučaju toga nema, jer će ionako doći na red 3 od 4 kategorije. Trebao bi biti veći izbor kategorija, što bi dodalo na gruntanju, nestrpljenju i neizvjesnosti. Kao predzadnje, navela bih lošu dinamiku; nakon čitanja u pravilu predugačkog pitanja, jednu minutu pratimo došaptavanja natjecatelja i dokono i besciljno šetanje "sudaca" koji se naviruju preko ramena natjecatelja da provjeravaju - ne znam što zapravo... Došaptavanje je problematično jer se pola toga ne čuje pa je onda nešto poput tona "piiip", kad propustiš najbitniji dio, pa ne znam svrhu snimanja dogovaranja natjecatelja... Suci ne znam čemu služe, bezveze se šeću okolo, Kovač i Milan vode neke ne previše duhovite razgovore... I na kraju, priznali su odgovor koji nisu trebali priznati (1 milion dollars / 1 million); potonje je krnji odgovor jer je riječ o nazivu glazbene skupine pa vjerojatno nije svejedno koja je valuta u nazivu. Nisu jasno objasnili pravila priznavanja odgovora pa može doći do veće nepravde....

    Ja inače volim Marija jako, ali ovo je loše... Zasad...

  • #2
    0 3

    postova:6
    jozek @ 31.3.2016. 21:46

    Užasno stereotipno i formalno degutantno! Neki ljudi misle za sebe da su zanimljivi, duhoviti  i pametni, ali vjerojatno samo oni!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala