Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Crno-bijeli svijet

1 2 3
  • #16
    8 0

    postova:1473
    buffalobill @ 5.3.2015. 23:10

    ma da,stvarno je to bilo ogavno vrijeme,kad su narodnjacki klubovi bili na rubovima grada,automobili iz kojih treste cajke nepoznata pojava,azra svirala u kulusicu 4 dana za redom(bio),film snimao live kulusic (bio) i ostale eksplozije urbanog..
    fuj.Neodlučan

    edit: da se razumijemo, nemam nikakav pateticno-nostalgicni stav prema tom vremenu,a za ex jugu me boli ona stvar

  • #17
    5 2

    postova:2527
    bearfoot @ 6.3.2015. 10:12

    čitam danas kritiku serije u jutarnjem, pretpostavljam nekog stručnog kritičara,čim piše u dnevnim novinama...zanimljivo je kako je njegova perspektiva meni potpuno strana i nedokučiva, vrijednosti koje on vidi u toj seriji su meni upravo suprotnog značenja...ali cijenim tuđe mišljenje i iz njega nastojim puno naučiti o ljudima i svijetu oko sebe iako se s istim ne slažem...sva prošla državna uređenja ili ustrojstva, državne ili političke paktove treba gledati kroz perspektivu tog vremena i okruženja  u kojem se živjelo...nije tada postojala država koja nije proganjala nekoga zbog nečega i nekima bila maćeha drugima majka...na kraju, komunizam i socijalizam kao druš uređenja su gotovo propali, hoće li kapitalizam opstati??? kakvo uređenje vlada u sjevernoeuropskim zemljama? socijalni kapitalizam?? ili je to već na pragu komunizma?? gledam sinoć emisiju o Đakovu, o socekonomskoj tragediji koja je rezultat pljačke vlastitog naroda i vlastite države od ljudi koji svake nedjelje idu u crkvu....i sad se ja pitam...nešto....

  • #18
    2 4

    postova:204
    iwax @ 6.3.2015. 19:43
    Serija je dobra pogotovo scene kad je u vojsci.Jebo vam konj babu opet ste sve na jebenu kurvu politiku svalili.
  • #19
    2 2

    postova:1
    amarija @ 17.3.2015. 18:56

    Hvala Goranu Kulenoviću i Igoru Mirkoviću na ovoj divnoj seriji. Još sam rastopljenja od sinoćnje epizode i scene:... moja gimnazija...hodnik... Žac zaljubljeno gleda jednu njemu posebnu djevojku među djevojkama na fizičkom odgoju, kroz isti onaj prozor kroz koji sam jednako tako ja na odmorima pogledom tražila jednog Gordana....Srami se

    Puno je mjesta i scena s kojima se mogu poistovjetiti, ali ovo sinoć... To sam bila ja...

    Hvala autorima. Volim vas!!!!!

  • #20
    1 0

    postova:242
    smarkovi @ 19.3.2015. 11:58
    No evo svemu dodje kraj.Puno vise se je moglo dobiti iz potencijalnog materijala.Ovako mogu konstatirati da nije ispunila moje nade,losa gluma pogotovo mladih snaga,lose perike, i najbolje od svega su bili glumci koji su glumili Srbe,pogotovo u JNA gdje su dobro karikirani.Puno galame i reklame koja u konačnici ova serija nije zaslužila svojom kvalitetom.
  • #21
    1 0

    postova:1
    badtrip @ 19.3.2015. 21:00
    Ma kamilica, a ne sad nešto posebno
  • #22
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 21.10.2016. 21:27

    EVO NOVA SEZONA. NISAM KOMENTIRAO PRVU, PA DA ISPRAVIM GRIJEŠKU, SERIJA JE ODLIČNA . UMJERENA U SVIM SMJEROVIMA TAKO DA MOŽE ZADOVOLJITI LJUBITELJE STVARNOG ŽIVOTA, KAKO DANAS TAKO I ONDA. TREBA JE SVAKAKO STAVIT U OKVIR DOMAČE PRODUKCIJE KOJA SE BAVI NOSTALGIČNIM POGLEDOM NA MINULE DANE ,KAKO TO UVIJEK BIVA , NEKAD JE BILO... HUMOR JE PROFINJEN I NEĆE GA SVAKO PRIMJETIT, NA PRIMJER , MIMIKA. ŽENSKI DVOJAC JE FENOMENALAN,JELENA MIHOLJEVIĆ I ELIZABETA KUKIĆ. ANICA DOBRA JE DOBRA VILA PRVE SEZONE. A MLADI GLUMCI SU BAŠ ODLIČNI, KAJA ŠIŠMANOVIĆ I KARLO MALOČA POSEBNO. A RIĐIČKI I SOBIN SU VRLO SOLIDNO ODRADILI ZAHTJEVNE "OBIČNE" ULOGE. VRLO GLEDLJIVO. PREPORUKA SVIMA KOJI SU SE MALO ZASITILI AMERIČKE KONFEKCIJE.

  • #23
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 21.10.2016. 21:29

    E DA SVAKA POHVALA AUTORIMA!!!

  • #24
    0 0

    postova:129
    nena kereš @ 3.12.2016. 16:03

    Što dalje to dosadnije!

  • #25
    0 1

    postova:131
    void @ 30.12.2016. 21:24
    Tako lijepa serija. Hoćemo novu sezonu.
  • #26
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 30.12.2016. 22:08

    obrisati molim

  • #27
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 18.9.2017. 20:02

    Odgledah reprizu 2 sezone,i......,odlično. Kraj....,super. Nadam se da će bit i treća sezona, a ako ne bude ,nema veze, samo nek snimaju domaću produkciju na bar toj razini i biću zadovoljan. Gledao sam i Novine, nije mi nešto, ali nije ni za bacit. Samo nek snimaju....

  • #28
    0 1

    postova:85
    nemam_tv @ 22.9.2017. 4:36

    Eto meni je ovo prosječna serija a Novine su mi bile odlične.

  • #29
    1 2

    postova:131
    void @ 7.1.2019. 21:54

    Izgleda da je iz najnižih instanci dužnosničkog podzemlja na vatikansku trumpoviziju stigla "direktiva"  da nam u prvih pola sata prve epizode treće sezone,  nepopravljivo zgade nekad tako voljenu seriju.  Mislim,  ono,  kakav idiotski flashfront,  kakvo nakaradno dramaturško mesarenje... 

    Šteta, šteta.  Znači,  prve dvije sezone su mi nekakva solidna osmica,  a sad bih seriji sveukupno dao - 1, ali to na ovom semaforčiću vjerojatno nije moguće. Uglavnom,  sad se sramim što je uopće imam na popisu.  Bljak. Viče

  • #30
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 8.1.2019. 18:54

    Ajme kaj sam ja upravo odgledala?! Prvu epizodu treće sezone, to jedino znam, a njen sadržaj, strukturu, ideju i likove ne bih ni uz pomoć dramaturga uspjela opisati. Jako loš početak treće sezone. Ova serija mi je do sad bila gledljiva i pomalo draga... 

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala