Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tiranin

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    roberto bartulovic @ 7.1.2015. 19:01

    Zašto serija nije bila jučer?

  • #2
    4 0

    postova:1
    zdenko rupcic @ 2.2.2015. 12:14

    Nakon što sam vidio najavu gdje je rečeno da je "Tiranin" plod autora serija "24" i "Domovina", odlučio sam uz visoka očekivanja pogledati i ovu seriju. Nakon završene prve sezone, ne mogu reći da su moja očekivanja ispunjena, iako su dojam ponešto popravile zadnje dvije epizode. Sve do toga, serija je previše vukla na sapunicu s predvidljivim likovima i događajima. Tek već spomenute zadnje dvije epizode uspijevaju šokirati gledatelja na razini onih dvaju serija spomenutih u najavi (s time da je scena na brodu u zadnjoj epizodi jednostavno briljantna, tko je gledao seriju znat će zašto, a tko nije, ne može ni znati zašto bez spoilera). Nakon svega se nužno pitam kakva će biti druga sezona i u kojem smjeru će radnja teći, no imam neugodan dojam da je puno izglednije da vidimo nešto poput 3. sezone "Domovine" negoli išta na razini zadnje dvije epizode.

    Iako je radnja smještena u fiktivnu državu, većina članova obitelji Al-Fayeed ima svoje pandane u stvarnim likovima (što je vjerojatno bilo i nužno kako bi se kreirala krediibilna serija s radnjom smještenom na Bliski istok od strane Amera). Tako je lik Jamala Al-Fayeeda očito ponajviše inspiriran sinovima Saddama Husseina i njihovim raskalašenim stilom života, njegov brat ima neke poveznice sa Basharom Al-Assadom a njihov stric (kojeg tumači glumac nimalo arapskog izgleda) itekako vuče na kemijskog Alija. Ashraf Barhom me je oduševio glumom te je ime za koje bi trebali još čuti - nadam se samo da mu Hollywood neće karijeru ispuniti neinteresantnim i generičkim ulogama arapskih terorista i i trgovaca opijumom.

    Još jedna svjetla točka serije je vidjeti uspješnu suradnju izraelskih i palestinskih glumaca, koji čine većinu glumačke postave.

  • #3
    0 0

    postova:1
    eva viola @ 11.2.2015. 21:48

    Zanima me zašto je prekinuto emitiranje serije i kada će biti nastavljeno.Plač

  • #4
    0 0

    postova:24
    fanny7 @ 1.7.2015. 13:24

    Meni je odlična, upravo sam odgledala  3. epizodu druge sezone, koja je sinoć išla uživo Cool

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala