Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kirurg

1
  • #1
    1 0

    postova:17
    asimo @ 21.10.2014. 20:08

    Najbolja nova serija godine. Soderbergh nije samo režirao svih deset epizoda, nego ih je pod pseudonimima i snimio i montirao.

    Serije o doktorima mi nisu baš omiljeni žanr. Uz to, ovu su reklamirali kao 'House u 1900.', a kako nisam fan ni originalnog Housea mislio sam da neće biti bogzna što...Ali, ispalo je da je serija puno više od priče o još jednom ekscentričnom liječniku i, za razliku od Housea, ima hrpu zanimljivih likova. Nije da u njoj nema i nekih klišeja, ali generalno je vrlo uvjerljiva. Čak i da nije vrhunski napisana i odglumljena bilo bi je zanimljivo vidjeti makar i zbog uvida u stanje tadašnje medicine. Kad vidiš što je trebalo raditi da bi procedure koje danas uzimamo zdravo za gotovo uopće bile moguće... brrrr...

    Soderbergh je napravio fantastičan posao, ništa bolje nije režirao još tamo od Traffica.

  • #2
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 9.2.2018. 9:08

    potpisujem sve sto je naveo asimo u svom osvrtu o seriji

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala