Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Koja vam je najbolja serija trenutno na programu?

1 2 3
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 7.7.2008. 13:42

    Moja lista:

      Malcolm u srediniSvi mrze Chrisa
      StatistiDr. HouseI za kraj "kontroverzno"... ali da, sviđa mi se, za razliku od ostatka domaće produkcije.. ta daa... "Odmori se, zaslužio si", koja tu svoju poziciju duguje ponajviše Ivi Gregureviću

    Lud, zbunjen, normalan možda nije loša serija, ali pogledao sam samo pola jedne epizode, pa nemam još neko mišljenje.

    Evo i par domaćih najgorih serija po mom izboru

      Naša mala klinika... dno, dna. Branku Duriću svaka čast, bez obzira, jer je pogodio ukus hrvatske i slovenske publikeBitange i princeze Luda kućaZauvijek susjedi - Mućke u hrvatskoj varijanti - netko se tako usudio opisati ovo zlo

    Španjolske, meksičke i slične zloupotrebe prostora za snimanje neću ni spominjati

    E da... super mi je samoreklama na novoj, nešto u stilu: sat i pol urnebesne zabave, prvo repriza Naše male klinike, followed by "Zauvijek susjedi". Right. Paše u ljetno popodne ko metak u čelo.

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 7.7.2008. 20:50

    A eto, već si nabrojao najbolje tako da se mogu samo složit. Dodao bi još Vrati će se rode, genijalna mi je serija. Naše ne gledam jer su obično ljuti treš dovoljno mi je vidjet Kliniku na minutu da mi sve prisjedne.

    E da, skoro zaboravio, Doktor Who, čista petica.

  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 7.7.2008. 21:00
    "Vratit će se rode" - nisam stigao pogledati ni jednu epizodu, iako sam čuo dosta pohvala. Nadam se reprizi. Dr.Who također nisam gledao, ali žena hvali pa se nadam da ću imati jednom vremena i za tu seriju.
  • #4
    0 0

    postova:220
    gor @ 8.7.2008. 0:30

    Striček G.,

    meni je najbolja serija na televiziji serija reklama kad gledam neki dobar film. Ja poludim od sreće. U stvari filmove i gledam samo radi tih prekrasnih reklama. Šarenih, pametnih, veselih nadasve suhih i definitivno bez kamenca. Dugo vremena HRT nije shvaćao koliko to gledatelji vole tako da smo bili uskraćeni za ono radi čega TV program i postoji. No srećom uz mnogo apela gledatelja i nekoliko prosvjeda (od kojih se osobito istaknuo onaj iz Donjeg Prijepolja kad je Mate ošišao ovcu i zasprejo na njoj VOLIM TE MAMA ALI NE VIŠE OD REKLAMA) HRT je popustio  i sad čak i nadmašio brojem reklama neke tzv. komercijalne televizije. Tako sad kad gledam neki film uvijek si zapišem ime filma i radnju ukratko na komadiću papira jer mi se par puta desilo da se nakon serijala reklama nešto nastavlja, a ja u čudu gledam što. Jel se netko uopće sjeća kad je zadnji put vidio da lopta kreće s centra na početku neke dobre tekme. Kakav House, Dr Who, Trava i slične stvari koje samo popunjavaju program između naših omiljenih serija reklama. Ukinite to. Ako treba nek TV pretplata bude i 150 KN jer kome je žao plaćati pretplatu dok svakodnevno uživamo u nebrojenom broju dokumentarno-igranih-znanstveno-fantastičnih-edukativnih i inih REKLAMA.

  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 8.7.2008. 1:16

    Vidiš da HRT zna što ti voliš. Osim toga direktor hrt-a, obrecnuvši se na novinare koji su ga pitali zašto toliko reklama na hrt-u, rekao je da će u suprotnom povećati pretplatu. Znači, najeb... smo. Možda bi uspio neki model u kojem bi se gledateljima nudili razni modeli pretplate.

    Npr.

      bez reklama - model bi se zvao npr. Oaza, i u njemu bi za 2000kn mjesečno gledao program bez reklamasa malo reklama  - popularni Optimal, 500kn, u njemu bi gledao samo reklame za donje rubljesa puno reklama - Socijal, u njemu bi gledao ovo što i sad gledaš za istu cijenui na kraju model - Daj šta daš - tu bi bile samo reklame, ali one najbolje, Top shop i deterđenti, cijena 0 kn

    Jedini je problem što bi voditelji radili u trenutku kad se prikazuje reklame. Kad recimo Duško kaže: a sada predahnimo uz propagandne poruke. KAKO će Duško predahnut?

  • #6
    0 0

    postova:220
    gor @ 8.7.2008. 11:36
    Mislim da je trenutni Socijal po mjeri građana, ali uz račun bi trebalo isporučivati i 4 litre "Mirogojca" svaki mjesec. Malo srkneš pa pucaj brale po reklamama cijeli dan ako treba.
  • #7
    0 0

    postova:47
    cane @ 15.7.2008. 1:36

    U zadnje vrijeme i ne gledam baš naše tv kanale. Serije se većinom gledaju na kompu. Pa evo moj izbor top 5 sitcoma te top 5 igranih serija.

     Sitcom top 5:

    1. Two And A Half Men

    2. Everybody Hates Chris

    3. Scrubs

    4. My Name Is Earl

    5.  War At Home

     Igrane serije top 5:

    1. Heroes

    2. Sopranos

    3. Supernatural

    4. Smallville

    5. Las Vegas

    Sve ove serije se manje više prikazuju ili su se prikazivale svojevremeno na našim TV kanalima. Još bi izdvojio jednu odličnu seriju koja se zove Entourage!

  • #8
    0 0

    postova:4
    dario71 @ 16.7.2008. 0:27

    po meni :

    1. malcolm

    2. csi ( las vegas , orginal....)

    3. dr house

    4. odmori se.....

    5. heroes

     šteta što se sve reprizira , ali treba utvrditi gradivo :)

    a serija van konkurencije je Nijemi svjedok , engleski csi .... zaista genijalno napravljeno... 

    www.komercijala.bloger.hr 

  • #9
    0 0

    postova:4
    dario71 @ 16.7.2008. 0:30
    -----------------------------
  • #10
    0 0

    postova:47
    cane @ 16.7.2008. 3:21
    Malcolm je i meni među top 5 sitcoma svih vremena. Ali pošto sam sve već odgledao i  ne snima se već 2 godine nisam ga uvrstio u ovaj izbor.
  • #11
    0 0

    postova:1
    lazo @ 15.2.2009. 11:32
    najbolja domaca serija je po meni ona na hrt-u "ZAKON"
  • #12
    0 0

    postova:580
    arnol @ 17.2.2009. 12:59

     1. Svi mrze Chrisa

    2. Malcom u sredini

    3. Inspektor Rex

    4. Cobra 11 

    5. Trava

  • #13
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 17.2.2009. 22:41

    Meni je najdraža: "Gorlock napada Guju, a nije vidio tko skreće s teme prvi, kao ono.."

    Je li i tebi ta serija draga xxxloče?

    crna_guja


    Ne nije mi draga ta serija, i dajte si rješavajte te svoje probleme privatno.

    Inače baš si mi draga, pogotovo na jeziku s pravom nosiš ime Smile

    Ali serija Crna guja mi je ok !

  • #14
    0 0

    postova:17
    layos @ 21.2.2009. 13:13
    sex i grad i naravno lud zbunjen normalan.
  • #15
    0 0

    postova:4
    wicked @ 22.4.2009. 0:11
    Život na sjeveru, nema bolje trenutno :)
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala