Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Svi gradonačelnikovi ljudi

1
  • #1
    0 0

    postova:416
    taurus @ 20.2.2013. 13:39

    Originalan sitcom koji na humorističan način prikazuje svakodnevnicu političkog života u gradskoj vijećnici.Dosta stvari je čak i realno prikazano od toga da u Americi veću šansu za političku funkciju ima bogat prije nego pametan do činjenice da masivna administracija zapravo odrađuje sav posao za bahate političare.Fox sjajan i to mu je uz Back to the Future najbolja uloga,dok je po meni,serija izgubila dosta na draži u kasnijim sezonama dolaskom C.Sheen-a.

  • #2
    4 2

    postova:1962
    aya @ 20.2.2013. 15:01

    @ taurus

    Znam da će mi sada neki nalupati minuse, al neka...

    Taurus,  rorschach i još vas par "novih" - ako Boga znate - moooolim vas nemojte baš na svaki film, seriju, članak lupat komentare, jer se gubi svaki smisao foruma. A pogotovo komentare tipa "Film je zakon" ili "Smeće" i slične (gramatički) proste rečenice....

    Netko tko napiše zaista kvalitetan, aktualan post, ne uspije niti dobiti feed back, jer se nakon 5 minuta nareda novih 20, mahom beskorisnih postova.

    No hard feelings....Namiguje

  • #3
    2 0

    postova:416
    taurus @ 20.2.2013. 15:58

    @aya

    Djelimično se slažem,ne mogu govoriti za druge ali što se mene tiče trudim se da moji postovi (naročito tamo gdje su prvi) budu kratki,jasni i precizni,razmišljajući prvenstveno o tome da neki od njih mogu za nekoga biti prevaga u smislu da li će ili ne pogledati dotični film ili seriju.Sa druge strane pokušavam da ne iznesem nikakve spoilere (osim ukoliko sam primoran) a opet pojedina ostvarenja ni ne mogu dobiti ništa više do jedne rečenice.Forum je valjda mjesto gdje svi možemo iznijeti svoje mišljenje i viđenje nekog ostvarenja bilo ono (gramatički) prosto ili kompleksno ali ponekad ono u nama izazove reakciju ekvivalentnu jednoj pisanoj rečenici."Kvalitetan" post se neće izgubiti,ne plaši se a vrlo često ljepota i poenta nekog posta leže u njegovoj jednostavnosti.

  • #4
    1 1

    postova:1962
    aya @ 20.2.2013. 16:17

    Znam da je ovaj portal tak dobar, da je tesko odolit, ali ipak treba imati mjere ;) !

  • #5
    2 2

    postova:242
    rosinante @ 20.2.2013. 16:36

    zato ja prvo ayi pošaljem komentar kojeg želim poslati na uvid..pa tek onda, ako nisam negdje točku, zarez ili kakav drugi interpunkcijski znak, ili nedaj bože, kakavu gramatičku pogrešku napravio, i naravno, ako se aya slaže s tim komentarom, stisnem pošalji..

    vrlo jednostavna procedura zapravo.. Nevinašce

  • #6
    4 0

    postova:114
    mersault @ 20.2.2013. 18:00

    Taj ti zadnji nije dobro ispravila. :P Izvini, mor'o sam. Osmijeh

    Polu-ontopic: Kad smo kod sitcoma, trebali bi u arhivu uvest, pored postojećeg - američkog, i britanski The Office.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala