Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sherlock

1 2
  • #16
    0 1

    postova:2
    thissecretninja @ 24.1.2014. 20:20
    Zbilja jedna od najboljih serija! Samo je stvarno prekasno...
  • #17
    0 0

    postova:256
    karter @ 14.5.2014. 19:48

    Dohvatio sam malo vremena i tako počeo sa trećom sezonom sherlocka. Druga epizoda treće sezone je zbilja jedno malo scenarističko remkdjelce. Cijela epizoda je posvećena watsonovom vjenčanju što mi je bilo neočekivano, međutim sherlockov govor u trajanju od skoro sat vremena je genijalan. Zbilja su izvanredno od segmenata tog govora u kojem on objašnjava koliko mu watson znači, pojedine slučajeve i sl. stvorili nenadano jedan poprilično zanimljiv pa i kompleksan slučaj te su se svi ti neki banalni pa i tragikomični problemi kojima su se ljudi obraćali dvojcu na kraju izvanredno zaokružili na vjenčanju (iako je sam slučaj ubojstva nerealan). Međutim sva ta pažnja scenarista u kombinaciji ne samo humora, drame i misterija (u trećoj sezoni ima malo više humora) već i pedantnog građenja svake epizode, te briljantne partije freemana i cumberbatcha ne bi bile moguće da su u formi tipične američke hiperprodukcije od 20 epizoda po sezoni svaku godinu. Tako da ove sezone od tri epizode koje se snimaju svakih nekoliko godina i nisu loša ideja, možda se fanovi malo ohlade, ali kvaliteta se po meni održava. Vidjet ćemo kakav će biti kraj.

  • #18
    0 0

    postova:9
    5arpe4 @ 1.7.2014. 23:14

    Kada ce se emiotovati treca sezona ove serije na Fox-u?

  • #19
    0 8

    postova:256
    manuel robbery @ 2.7.2014. 1:06

    Imaš na netu tako da to nije problem.Smije se

  • #20
    0 6

    postova:256
    manuel robbery @ 11.7.2014. 21:54

    naka papak koji je da minus objasni... Bez uvijedljvosti bila je tu u prvi mah puno ružnija riječ...

  • #21
    3 1

    postova:277
    marlonbrando @ 5.1.2016. 21:05
    1.1. je izašao Specijal, upravo ga odgledah... Nevjerojatno, vazemaljsko iskustvo, još me prolaze trnci. Bez sumnje, BBC je nadmašio sebe i cijeli svijet. Priča, atmosfera, gluma... Pogledajte odmah!
  • #22
    2 0

    postova:228
    atlantiday @ 31.1.2016. 14:27

    Uistinu izvrsna serija, također sam bila skeptična i - ugodno iznenađena. Odličan Sherlock, predivan Watson, inteligentan i oštrouman dijalog... Super.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala