Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kardashians

1 2
  • #1
    4 0

    postova:18
    bondjamesbond @ 18.3.2012. 19:53
    žali bože vremena potrošenog na čitanje ove *izdarije od reality showa, zašto su američke ovce prihvatile tako glupu obitelj da im se prikazuje na tv-u i zašto je to uopće došlo do nas?? Cry uglavnom preporučam svima da pročitaju knjigu ili izađu van u šetnju i da u širokom luku zaobiđu Karashians 
  • #2
    3 0

    postova:14
    padela @ 25.3.2012. 20:13

    ?!

    Mi ovo zbilja imamo na televiziji? Ono, za gledat? 

    Pa ne mogu vjerovat! Šta nisu tu lovu dali nekoj siromašnoj familiji (ima ih), umjesto što nam prikazuju to smeće!

  • #3
    1 7

    postova:405
    karakteran @ 26.3.2012. 10:53

    uuuuuuuu, moralista na ovom topicu da se smrzneš....

    ima takvih jezivih emisija na npr. htv-u koje su u usporedbi s kardashians radioaktivni otpad. zašto to nitko ne vidi? zašto se ovi "visoko moralni" komentari ne zgražaju na rakićkine bljuvotine, hadžiselimovićeve dokumentarne žestoke promašaje petkom uvečer u udarnom terminu, sve sapunjače, retardirano-iritantne zabavne emisije tipa do posljednjeg zbora itd... kardashians su prema svima njima mila majka, inače je to srednji reality (ima i boljih npr. pawn stars i american restoration), ali to se gle začudo nitko ne usudi javno reć. jer sad je valjda u trendu biti licemjer, potajnu gledati seriju i masturbirati na kim. Embarassed

  • #4
    6 0

    postova:1962
    aya @ 27.3.2012. 0:49

    uuuuuuuu, moralista na ovom topicu da se smrzneš....

    ima takvih jezivih emisija na npr. htv-u koje su u usporedbi s kardashians radioaktivni otpad. zašto to nitko ne vidi? zašto se ovi "visoko moralni" komentari ne zgražaju na rakićkine bljuvotine, hadžiselimovićeve dokumentarne žestoke promašaje petkom uvečer u udarnom terminu, sve sapunjače, retardirano-iritantne zabavne emisije tipa do posljednjeg zbora itd... kardashians su prema svima njima mila majka, inače je to srednji reality (ima i boljih npr. pawn stars i american restoration), ali to se gle začudo nitko ne usudi javno reć. jer sad je valjda u trendu biti licemjer, potajnu gledati seriju i masturbirati na kim. Embarassed

    karakteran

    Nekako sam se nadala da ti nas svih zajebaješ, ali mi je onda postalo jasno da ti to ozbiljno.  
    Dakle, probat ću polako, da razumiješ. Ne radi se o nikakvom lažnom ili pravom moralu, moral s time nema nikakve veze, radi se o tome da je naprijed navedeni "show" kratko i jasno.smeće.

    Ne znam koliko imaš godina, ali ako vučeš pišu na Kim, ili si još pun prišteva ili bi trebao posjetit' doktora.

    Bit će da se pališ i na Survivor...tamo, navodno, isto ima puno komada koji su doprinijeli društvu...čime ono? Bikinijem?Hmmmmm

    Uostalom, kao bilo koji reality show - televizijska forma stvorena za umno osiromašene ljude, koji nemaju vlastiti život, nego gledaju tuđi. Tko voli - nek' izvoli. Meni ne smeta.

    Ali da netko ide uspoređivati Hadžiselimovićev izbor dokumentaraca ili vanjsko političke komentare Mirjane Rakić sa reality show-om, to može jedino retard.

  • #5
    0 7

    postova:405
    karakteran @ 27.3.2012. 12:02

    stara tebe kompleksi peru žešće. ziher nisi privlačna suprotnom spolu, a vjerojatno ni mužu kojeg bi zamjenila da imaš prilike jer toliko mržnje prema ovoj familiji može imat samo netko iskompleksiran i netko tko je neprivlačan muškima.

    kod mene ne pali tvoj image "intelektualke" koja svršava na rakićkine totalno dosadne promašaje i hadžiselimovićeve pacijente s demencijom koje nam servira u petak u 20 sati. :bljuv

    svaka daljna diskusija s tobom je mazohizam pa ću vjerojatno zanemariti sve što ubuduće napišeš na ovu temu. 

  • #6
    7 0

    postova:711
    gordan @ 27.3.2012. 21:18

    stara tebe kompleksi peru žešće. ziher nisi privlačna suprotnom spolu, a vjerojatno ni mužu kojeg bi zamjenila da imaš prilike jer toliko mržnje prema ovoj familiji može imat samo netko iskompleksiran i netko tko je neprivlačan muškima.

    kod mene ne pali tvoj image "intelektualke" koja svršava na rakićkine totalno dosadne promašaje i hadžiselimovićeve pacijente s demencijom koje nam servira u petak u 20 sati. :bljuv

    svaka daljna diskusija s tobom je mazohizam pa ću vjerojatno zanemariti sve što ubuduće napišeš na ovu temu. 


    karakteran
    Stvarno si jebeno nekulturan u toj svojoj kvaziinteligenciji. Roditelji te nisu naučili apsolutno ničem. Najjači su mi likovi kojima se argumenti svode na to da ženskoj osobi s kojom se ne slažu u mišljenju najvjerojatnije fali seksa. Kao prava brdska seljačina. O tvojoj fascinaciji televizijskim isprdkom neću ništa ni reći, kao ni o tvom ubercool pogledu na svijet o kojem si saznao iz filmova. Ti si jebeno iskompleksiran, bezobrazan i jadan lik. A najgore od svega je što to ne vidiš. Uživaj u svom svijetu.
  • #7
    1 7

    postova:405
    karakteran @ 28.3.2012. 11:22

    ko o čemu k***a o poštenju, kočijaš o kulturi.

    ja za dva života neću izreć na ovom forumu toliko prostota kao ti u ovih nekoliko redova. kao da si u svom postu opisao sebe. čak mislim da si se veoma dobro secirao. evo ovakav lažni moralnjak kao ti bio bi savršen par za ovu kvarnu kvazi moralisticu koja pršti od zlobe kad god se spomenu životi lijepih bogatih i slavnih.

    što se tiče moje fascinacije ovim reallityjem gdje sam ja to napisao? molim te pokaži mi. rekao sam da je show srednji i da ima boljih. u čemu je tvoj problem?

    a to da je desperate housewife izvrijeđala porodicu kardashian (a samim time i mene jer sam pogledao sve 4 sezone, a nisam izvrijeđao uradak) bez ikakva argumenta to stoji. razlog može biti samo jedan: ima komplekse jer nikad nije bila omiljena među suprotnim spolom, a ne bih se čudio da bi je i muž zamjenio da može.

    i za kraj, što je to u ovoj familiji zbog čega je svi kvazi intelektualci ovdje na forumu toliko mrze? da li kardashians kradu? ponašaju se nemoralno? ni manje ni više nego velika većina ljudi kojima smo okruženi samo što je njihov život javan pa kompleksaši navalili ko ovce na sol da ih izvrijeđaju i da si malo olakšaju savjest.

    p.s. aya je kameleon, pamtim je još iz dana kad sam se tek regao ovdje, bila je glavna agitatorica prikrivenog nemorala zamotanog u veliki humanizam. bezobrazna kao ti, prikazuje se čistom, a ispod kože ko septička jama. zašto ne razmjenite brojeve mobitela preko pp-a? garantiram da ćete se složit u puno stvari. ali nisam siguran da ćete se fizički dopast jedno drugom.

  • #8
    4 0

    postova:599
    lordadamko @ 28.3.2012. 23:26

    ko o cemu karakteran o moralu...u svakom postu ga bar 3puta spomenes...meni se sve vise cini da ti i nije pretjerano jasno sta je to uopce spomenuti moral...

    a asocijacije poput ti si ko septicka jama i njima slicne su takoder prostote...mora da te to mama nije poducila...

    o tim reality showovima nec ni pisat jer skoro pa nijedan nije vrijedan apsolutno nikakve paznje a ne tek kardashians i njima slicnim...

  • #9
    7 0

    postova:514
    fox89 @ 28.3.2012. 23:55

    ne znam zašto se uopće prepirete s njim!? ili je nevjerojatno glup ili samo voli provocirati, a to opet znači da je glup Šuti

  • #10
    3 0

    postova:34
    zorzi @ 1.4.2012. 19:30
    Ovaj debilizam moze prikazivati samo nov@ pardon dom@.
  • #11
    0 0

    postova:34
    zorzi @ 1.4.2012. 19:32
    ili RTL...
  • #12
    0 5

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2012. 11:57

    ja se služim argumentima na koje dobijam samo pljuvačke postove. što drugo da mislim o njima nego

     

     

     

  • #13
    0 6

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2012. 12:00

    @ fox89

    autu ne prilazim sprijeda, konju straga, a budali ni iz kojeg smjera

    živio.

  • #14
    2 1

    postova:514
    fox89 @ 2.4.2012. 15:02

    komentar ti je dno dna xD napisan za mediokritete Cool

    cheers. btw ako ikad dođeš ili jesi u blizini varaždina, javi se za pivo Osmijeh

  • #15
    0 5

    postova:13
    flashpoint @ 16.2.2013. 17:55

    Meni je super

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala