Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rebelde

1
  • #1
    1 0

    postova:1
    anci @ 4.2.2009. 16:06

    trebali bi stavit reprizeeeeee!!!!!!!!!!

  • #2
    0 1

    postova:6
    candy @ 9.2.2009. 17:05
    ne nikako i ovo je previše!
  • #3
    1 0

    postova:2
    rebelde @ 15.4.2009. 11:54

    Rebelde 4 ever

     Smile

  • #4
    1 0

    postova:1
    _ja_ @ 15.4.2009. 12:53

    Ja obožavam Rebelde na netu tražim sve o toj seriji i gledam ju svaki drugi tjedan zbog glupe škole, vjerujem da je tako i drugima i sve što tražim je da Nov@ tv stavi reprize ili da Rebelde ide u terminu od 18:00!!! MOLIM VAS STAVITE REPRIZE MOLIM  VAAAAAAAS!!!!!!!!!!!!

  • #5
    0 0

    postova:2
    rebelde @ 15.4.2009. 21:19
    slažem se ja isto tako volim rebelde i mogu ga gledat svaki drugi tjedan u čet i pet jer imam izvanastavne aktivnosti pa se moram snalazit jer nepropuštam ni jednu epizodu gledam na internetu al moram prevodit sa španjolskog na hrvatski . Sigurno bi svima bilo lakše da ima repriza ujutro ili navečer u bilo koje doba dana osim u ono gdje je opće poznato da djeca idu u školu. Onda bi više ljudi i gledalo rebelde a svi se slažu da kakve jesu meksičke serije su najbolje pa da ih na našim programima više bilo bi bolje nego da gledamo one jadne naše ili rumunjske serije. Bilp bi dobro da se ugledamo na naše susjede dok mi prikazujemu 1 dio rebelde oni su već uhuhu od 1 djela ..
  • #6
    1 1

    postova:18
    alpi @ 10.5.2009. 0:42
    Ovaj Rebelde je katastrofa. Ovo je meksička kopija pravoga Rebeldea. Iskreno nevolim nijednu ni drugu ali sestrična je pratila orginal na obn-u i bila je fan.
  • #7
    0 2

    postova:513
    bozoli @ 16.5.2009. 20:23
    Meni bi serija bila zanimljiva da me ne prave tolikom budalom i razvlače jedan događaj na cijeli tjedan.
  • #8
    1 0

    postova:1
    tinkerbell @ 21.6.2009. 12:56
    ja isto radi skole jedan tjedan nisam uopce mogla gledat naaajbolju seriju na svijetu a drugi skoro nikad zbog izvanskolskih obveza...ima jedan izum i zove se video...lijepo sve snimis...cak ne moras bit doma da upalis vec namistis timer...ukucas program kad da ti se ugasi i upali i voila...sve nasnimljeno i mozes gledat kad dodes iz skole...sad je lito ali kad pocne skola savjetujem da to ucinis...ja nisam propustila niti jednu epizodu a prema obvezama trebala sam vecinu...Smile
  • #9
    1 2

    postova:2
    james @ 21.6.2009. 15:35
    ja isto radi skole jedan tjedan nisam uopce mogla gledat naaajbolju seriju na svijetu a drugi skoro nikad zbog izvanskolskih obveza...ima jedan izum i zove se video...lijepo sve snimis...cak ne moras bit doma da upalis vec namistis timer...ukucas program kad da ti se ugasi i upali i voila...sve nasnimljeno i mozes gledat kad dodes iz skole...sad je lito ali kad pocne skola savjetujem da to ucinis...ja nisam propustila niti jednu epizodu a prema obvezama trebala sam vecinu...Smile
    tinkerbell
     Najobicnije tinejdersko smece glupost neznam kako to netko moze gledati
  • #10
    1 1

    postova:1
    mrl @ 13.11.2011. 9:48
    ja OBOŽAVAM rebeldee i to mi je najdraza serija <3<3 i sada je gotovaCry i zelim da krene ispocetkaaa... MOLIM VASS da je pustitee ispocetkaaa Wink <3<3
  • #11
    0 0

    postova:311
    auran @ 10.11.2013. 13:11

         Za nostalgičare koji su voljeli i pratili ovu meksičku tinejdžersku sapunicu, brzi let školom Elite Way.

  • #12
    0 0

    postova:3
    matejaaa @ 8.5.2015. 18:45

    joj kako mi nedostaje ta serija.. obožavala sam je, a pogotovo dulce mariu.. Cool

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala