Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

The Wire (Žica)

1
  • #1
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 8.9.2011. 15:16

    Čitam da je HRT otkupio ovu hvaljenu seriju i da bi emitiranje trebalo krenuti 19. rujna (mada još nije službeno potvrđeno).

    Budući da na IMDB-u ima odličnu ocjenu (9,7), zanima me da li je netko već gledao seriju pa da napiše svoje dojmove...

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 8.9.2011. 17:05

    Čitam da je HRT otkupio ovu hvaljenu seriju i da bi emitiranje trebalo krenuti 19. rujna (mada još nije službeno potvrđeno).

    Budući da na IMDB-u ima odličnu ocjenu (9,7), zanima me da li je netko već gledao seriju pa da napiše svoje dojmove...


    crnisokol

    Kad god me netko pita, "Preporuči štogod", The Wire je prva stvar sto mi pada na pamet. Ukratko, najbolja serija koju sam ikad gledao. Svih Pet sezona do sada pogledao tri puta, i niti jedno mi nije bilo dosadno. (Iako je II. mrvicu slabija od ostalih).

    E da, ako budeš gledao seriju računaj da će ti reakcija na sve što poslije pogledaš biti "Meh, bolji je Wire" Laughing

  • #3
    0 0

    postova:17
    layos @ 19.9.2011. 20:28
    svaki komentar za ovu seriju je suvisan jednostavno ovo je serija koja se mora pregledati ....Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala