Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

FRIENDS:Prijatelji

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    friends @ 15.3.2011. 21:00

    POMOĆ! Svaku večer gledam prijatelje u 22.10 ili 22.20 ili kako već budu ali svakih par dana ili možda čak svaki dan se radnja nastavlja kao da sam propustila prethodne dvije epizode.Kako?? SurprisedDa li se tokom dana prikazuju još po dvije nove epizode ili kako to ide? Npr. sinoć je završilo s Rossom i Rachel u dobrim odnosima a večeras prekidaju. Znači da između fale dvije epizode u kojima se svađaju oko Marka i gdje Rachel predloži pauzu. GDJE su te epizode? Cry

    HVALA :)

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 16.3.2011. 0:09
    mozda u meduvremenu su pustene te dvije epizode ili preskacu serije .........neznam....hmm
  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 16.3.2011. 0:51

    Najvjerojatnije su preskočili seriju....ipak je to pod rtl vladavinom XD

  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 16.3.2011. 8:51
    Nisu li Friends na Doma? To je NovaTV, ne RTL. Jos gore sr...
  • #5
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 16.3.2011. 10:23
    ja isto pratim prijatelje i koliko sam ja zamijetio nema nikakvih preskakanja epizoda..pa jučer su se Rachel i Ross svađali oko Marka i Rachel je predložila stanku...ne znam šta ti fali
  • #6
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 16.3.2011. 10:40
    ja isto pratim prijatelje i koliko sam ja zamijetio nema nikakvih preskakanja epizoda..pa jučer su se Rachel i Ross svađali oko Marka i Rachel je predložila stanku...ne znam šta ti fali
    crnisokol

    dadada. ja isto gledam i sve je normalno išlo Smile
  • #7
    0 0

    postova:534
    jua @ 16.3.2011. 15:50
    Nisu li Friends na Doma? To je NovaTV, ne RTL. Jos gore sr...
    Beno

    Joj da, sorry.....imaš pravo.....još gore =D
  • #8
    0 0

    postova:2
    friends @ 16.3.2011. 21:21
    ja isto pratim prijatelje i koliko sam ja zamijetio nema nikakvih preskakanja epizoda..pa jučer su se Rachel i Ross svađali oko Marka i Rachel je predložila stanku...ne znam šta ti fali
    crnisokol
     

    e da da sinoć je bilo ok, zbunilo me ovo na programu di je napisan sadržaj to je krivo pisalo, i sad opet krivo piše, piše da će bit ono s phoebe i frendicom pjevačicom a to je bilo sinoć. a uhvatila sam konkretno dva puta dosad prije jedno mjesec dana i par dana prije toga još jednom da fali blok epizoda, a  znam jer imam doma sve epizode :)  (netrebate mi govorit da si ih onda tamo gledam, ovo je gušt :))

    a i to što kažete, novaTV organizacija, dobro prođemo ako uopće puste prijatelje :)

    HVALA SVIMA :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala