Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Castle

1
  • #1
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 8.3.2011. 11:07

    ABC-jeva humoristično kriminalistička serija Castle asocirala me na prvu loptu (a i na drugu) upravo na Slučajne partnere.

    No krenimo redom! Rick Castle (glumi ga Nathan Fillion, poznatiji kao Cap. Malcolm Mal Reynolds iz po mnogima jednom od ponajboljih SF serijala svih vremena Firefly, rođenjem Kanađanin, koji ponekad na sceni djeluje pomalo trapavo, ali koji zato ima glas od kojeg ženama ponestaje dah (isto je klinički dokazano) poznati je pisac krimića, misterija, majstor priče i gospodar tajanstvenosti, čudan spoj pop-rock zvijezde i Stephena Kinga.

    No što reći o piscu koji je (u zadnjoj knjizi) upravo ubio svog najprodavanijeg junaka (Derrick Storm), kojeg promovira (i izdavač) bivša supruga, koji živi sa majkom i koji se kao samohrani otac brine za kćer tinejdžericu. Ne znamo da li je uzrok kriza srednjih godina ili nešto drugo, no Rick je odlučio okrenuti stranicu i potražiti nove spisateljske izazove i muze…

    Nova muza (i prije no što se nadao) dolazi u liku detektivke Kate Beckett (Stana Katić – epizodne uloge u Aliasu, ER-u, 24, itd.) koja radi na slučaju copycat ubojice koji ubija prema predlošcima iz priča Ricka Castlea. Treba li uopće spominjati da je detektivka Beckett veliki ljubitelj Castleovog opusa, no naravno da mu to neće priznati. Castlea toliko zainteresira cijeli slučaj da povlači sve svoje veze kako bi se priključio ekipi (na čelu sa detektivkom Beckett) koja traga za ubojicom. Sve ostalo je legenda. Castle stvara novog junaka, zapravo junakinju, samosvjesnu, inteligentnu, opasnu i lijepu detektivku Nikki Heat po uzoru na… pogađate koga, zar ne? Te se odlučuje na malo duži vremenski period pridružiti detektivskoj ekipi.

    Prva sezona Castlea donosi deset epizoda, deset zanimljivih priča u kojima se isprepliću istrage, fino komplicira odnos između Ricka i Kate, te Rickov privatni život, tj. njegov odnos sa kćerkom Alexis (prva prava uloga Mooly Quinn) koja često djeluje daleko zrelija od oca i majkom Marthom Rodgers (koju izvrsno tumači Susan Sullivan – Justice League, Dharma & Greg).

    Zanimljivi detalji u seriji i oko nje su Castleovo igranje partija pokera (u pilotu, a i kasnije) sa kolegama piscima i to pravim piscima, poput Jamesa Pattersona (Along Coma a Spider – istoimeni film sa M. Freemanom) i Stephenom J. Cannellom (koji potpisuje TV serije poput Renegarde, Colombo, itd.) tijekom koje razjašnjavaju ubojstva i Castleov zadnji roman “Heat Wave” sa Nikki Heat u glavnoj ulozi kojeg možete naručiti preko ABC-jeve web stranice.

    U ostalim ulogama nastupaju Jon Huertas (Generation Kll) kao detektiv Javier Esposito, Seamus Dever (General Hospital) kao detektiv Kevin Ryan, Tamala Jones u ulozi doktorice Lanie Parish, te Ruben Santiago-Hudson (Law & Order) kao kapetan Roy Montogmery.

    Vise o seriji saznajte na mojoj stranici https://www.castle.bloger.hr/

  • #2
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 8.3.2011. 21:14

    za sve one koji jos nikad nisu gledali ovu seriju

  • #3
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 19.3.2011. 9:25

    Raspored Castle epizoda do kraja sezone:

    3x18 - One Life to Lose - 21 ozujka, 2011

    3x19 - Law & Murder - 28 ozujka, 2011

    3x20 - Slice Of Death - 4 travnja, 2011

    3x21 - The Dead Pool - 25 travnja, 2011

    3x22 - To Love and Die in L.A. - 2 svibnja, 2011

    3x23 - TBA - 9 svibnja, 2011

    3x24 - Knockout - 16 svibnja, 2011


     evo najave nove epizode (3x18) sljedeceg ponedjeljka

  • #4
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 22.3.2011. 10:47
  • #5
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 29.3.2011. 11:24

    Nova epizoda, na rasporedu 4. travnja. 

  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 29.3.2011. 12:11
    Čuj, ja nemam ništa protiv Castlea, zapravo je sasvim gledljiva serija...ali - nemaš osjećaj da pričaš sam sa sobom? Wink
  • #7
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 29.3.2011. 16:13

    "ali - nemaš osjećaj da pričaš sam sa sobom? Wink"

    Ne, meni je serija zakon, jedan od razloga je sto glumi Stana Katic. Cak je smjesnija od Kosti (Bones), koje sam prije volio gledati. Btw, prosli tjedan su imali vecu gledanost od izravnog konkurenta Hawai five-0. 

  • #8
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 3.4.2011. 1:28
    3. travnja 2011, možete pogledati epizodu serije Castle iz druge sezone na programu Fox Crime u 11:30 i  16:55.

    Program Fox Crime možete gledati na Max TV-u (program 307), B.net-u i IskonTV-u.

    vise na:[URL="https://www.castle.bloger.hr/post/castle-na-fox-crimeu/7483575.aspx"]https://www.castle.bloger.hr/post/castle-na-fox-crimeu/7483575.aspx[/URL]
  • #9
    0 0

    postova:8
    emef @ 27.4.2011. 20:00
    Castle bi bio skroz okej da nije onih usiljeno-uvrnutih kućnih scena.
  • #10
    0 0

    postova:9
    castlefan @ 28.4.2011. 18:56

    6.5.2011 na Fox Crime-u u 21:30 pocinje se prikazivati nove epizode Castle-a, od tekuce, 3 sezone. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala