Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Slatke male lažljivice

1 2
  • #1
    0 0

    postova:1
    laslovo @ 16.2.2011. 22:02
    ovo je predobro ali jel sada to gotovo ili??druga sezona kada će biti???Cool
  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 16.2.2011. 22:38
    kad je otkupe :D..epizode od 11 nadalje se trenutno tek u SAD-u prikazuju tako da možeš očekivati na Domi najranije za pola godine ako ne i više..
  • #3
    0 1

    postova:1
    littleliar @ 17.2.2011. 20:23
    Molim lijepo Domu TV, da napokon jednu seriju dovrše s prikazivanjem, kako se spada... Jer je ovo stvarno nemoguće postalo, sa svim programima koji postoje u RH!! Nikako mi nije jasno, zašto otkupite dio neke serije, rascijepkate je na 100 dijelova, i onda jednostavno prekinete.?? Smatram da time omalovažavate svoje gleatelje, smatrajući ih glupima, jer ne dozvoljavate da gledaju svoje omiljene serije od početka do kraja!! To je žalosno!!!!!!!!
  • #4
    0 0

    postova:534
    jua @ 17.2.2011. 20:47
    Na krivom mjestu se žališ, ali se potpuno slažem sa tobom.
  • #5
    0 0

    postova:5
    mihaelc2 @ 17.2.2011. 20:58
    Ovu seriju slatke male lazljivice nisam pratio prati ih moja sestra pa mi je rekla za taj prekid emitiranja ,no ideite na isoHount tamo imate 1 sezonu ,svuh 17 epizoda. Skinite i Uzivajte Wink.
  • #6
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.2.2011. 21:05

    zato ne treba gledati ni domu, ni rtl2 ,ni novu, ni rtl, bojkotirati,

    pa kad se poprave i uljude...jer padne gledanost i onda ne mogu naplaćivati velike iznose za reklamiranje, a kad padnu prihodi, nema druge do kvalitete za spas...

    time ne opravdavam ili branim HTV

  • #7
    0 0

    postova:1
    ninchi @ 18.2.2011. 11:44
    ...zaista nisam mogla vjerovati kad sam vidjela da ukidaju seriju....KATASTROFA....sad su sigurno izgubili i ovih par ljudi koji su gledali nešto kvalitetno (ako je to moguće) na njihovom programu.....a da ne spominjem kako se grozne, očajne, katastrofalne turske, meksičke, njemačke.... serije prikazuju uredno, bez zastoja ili prekida, CIJELI DAN.......još je jedino dobro "Hitna Miami", ali koje, NARAVNO, nema od drugog tjedna......DOMATV, KOMA STE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • #8
    0 1

    postova:1
    kike @ 18.2.2011. 20:27
    To je bila jedina serija koju sam ja gledala i oni su je makli. A ostalo sve komaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 
  • #9
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 21.2.2011. 14:52

    pa nisu uopće ''makli'' seriju...evo na ovom linku https://www.imdb.com/title/tt1578873/episodes#season-1 imate kako je serija emitirana u SAD-u...drugi dio prve sezone, od epizode 11 nadalje se trenutno emitira tek u SAD-u..

    pa zato nije ni čudno što Doma te epizode nije još otkupila...a i baš ste se našli cjepidlačiti o DomiTV koja emitira najsvježije serije + odlični Prijatelji :D, a jedan RTL (i 1 i 2) nastavlja rušiti rekorde u repriziranju  

  • #10
    0 0

    postova:3
    luka55 @ 2.3.2011. 22:11

    pa nisu uopće ''makli'' seriju...evo na ovom linku https://www.imdb.com/title/tt1578873/episodes#season-1 imate kako je serija emitirana u SAD-u...drugi dio prve sezone, od epizode 11 nadalje se trenutno emitira tek u SAD-u..

    pa zato nije ni čudno što Doma te epizode nije još otkupila...a i baš ste se našli cjepidlačiti o DomiTV koja emitira najsvježije serije + odlični Prijatelji :D, a jedan RTL (i 1 i 2) nastavlja rušiti rekorde u repriziranju  


    crnisokol

    slažem se..baš sam se začudio da će SML biti emitirane kod nas jer je tek nedavno bila emitirana u sad-u....mislim da će doma otkupiti nove epizode čim bude u prilici...i da..doma stvarno ima najsvejžije serije :D
  • #11
    0 1

    postova:4
    cutura @ 6.3.2011. 13:26
    Koji ste vi idioti, serija se u Americi prikazalo do 10 epizode i to je trebalo biti kraj sezone, al su zbog popularnosti snimili još 12, i kod njh se nije prikazala nova epizoda od 10.8 do 1. mjeseca, ja sam već na kraju knjige 5., i znam tko je "A", a vi ovako pljujete po seriji i Domi Tv, budite sretni kaj uopće nekaj prikazuju kaj je novo. Evo pogledajte kad je prikazana 10 epizoda, a kad 11   https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Pretty_Little_Liars_episodes
  • #12
    0 1

    postova:1
    divljakusa @ 17.3.2012. 14:47
    Pa da li je onda -A-Alison ili Jenna ili Ian ili ko već?
    I di si se može knjiga kupiti?:)
  • #13
    0 1

    postova:36
    vampire @ 29.4.2012. 13:16

    ko je uopste A. ???????????

    Jenna, Ian,.... ???????

  • #14
    0 1

    postova:36
    vampire @ 29.4.2012. 20:26

    OMG..........Mona nije A. ................Pa ko je onda A. ????????????Surprised

    Pa serija i nije tako losa......... ili bolje receno.........ODLICNA JEEE.........Laughing

    A uz to i Hanna je tako lijepa.........Embarassed 

    Jako cool serija............Cool

  • #15
    0 1

    postova:109
    myna @ 30.4.2012. 8:57
    hoćete da vam kažem ko je A.?sve znam,sve znam hehe..frendica našla spojlere na netu.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala