Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Asi

1 2
  • #1
    0 1

    postova:1
    k_brdo @ 8.2.2011. 22:29
    Serija je jednostavno mrak !!! Smile
  • #2
    0 1

    postova:1
    tratincica @ 15.2.2011. 21:02
    Fantasticna serija Smile
  • #3
    1 1

    postova:1
    koba @ 22.2.2011. 15:44
    Što se tiče Asi serije mislim da nije na ovu temu bilo bolje serije do sada !!! Zahvaljujemo se televiziji NOVA (oj ) !!! Gledaoci iz Boke kotorske -Tivta !!! Hvala još jednom !!! Smile
  • #4
    0 1

    postova:8
    matijas @ 28.3.2011. 19:38
    Serija je super, samo je molim Vas dajte kada kokoške ne spavaju
  • #5
    0 1

    postova:12
    natasalea @ 6.4.2011. 18:04

    Ne da bas volim turske serije,ali ova je super,hvala na dobrom odabiru.

    Pozdrav svima

  • #6
    0 1

    postova:1
    sanjushka @ 26.4.2011. 12:59
    Serija "Asi" je jednostavno savršena!! Zanima me koliko ima sezona i epizoda ;) Hvala! Pozzz
  • #7
    0 1

    postova:3
    benitarbd @ 21.7.2012. 15:15

    NEMA BOLJE SERIJE OD ''ASI''!!!..svaki dan ju gledam i fantastićna je,hvala na savršenom odabiru!!!..<3 Nevinašce  

  • #8
    0 1

    postova:3
    benitarbd @ 21.7.2012. 15:15

    NEMA BOLJE SERIJE OD ''ASI''!!!..svaki dan ju gledam i fantastićna je,hvala na savršenom odabiru!!!..<3 Nevinašce  

  • #9
    0 1

    postova:1
    mace @ 25.8.2012. 13:41

    Najj bolja serija.ma serija svih vremena!!Smije se

  • #10
    1 1

    postova:1962
    aya @ 25.8.2012. 20:47

    A da pogledaš? Namiguje

  • #11
    1 1

    postova:377
    gestapo @ 25.8.2012. 23:10

    od kada sam poceo gledati asi zivot mi se promjenio totalno.....ako narucite odma dobiti cete i set nozeva.....OBOZAVAM OVU SERIJU ....ti to nia nerazumijes pogledas ju i jednostavno je toliko savrseno dobra da dobivas orgazme od zadovoljstva koja ti pruza ova serija..... 10/10

  • #12
    4 1

    postova:8
    nephthys @ 26.8.2012. 12:10

    Moram i ja ubaciti komentar... (Ispričavam se zbog dužine. Srami se)

    Zašto je serija dobra?

    Kao i svaka turska serija, ova također ima upečatljivu glazbu. Čak nešto bogatiju i ponegdje blisku ovim krajevima. Ali posebna je zbog strasti kojom odiše i ispunjava scene. Krajolik u kojem se radnja odvija nešto je poput spoja Dalmacije i Slavonije. Doista. Još jedan element s kojim se mi iz ovog kraja možemo usporediti. Scene, a ima ih svakakvih, oduzimaju dah ako ste se dovoljno navukli na seriju. (Meni jedna od dražih je ova. Naravno, teško je iskusiti išta ako ne pratiš ništa.) Problematika serije obrađuje i svakodnevne i one teške teme. Likovi su manje više realni, a jedine prepreke koje ih snalaze su one koje si oni sami postavljaju. Sve polazi od njihovih karaktera, njihove psihe i temperamenta. Od njih možemo učiti na njihovim pogreškama ili možemo uočiti kako se mi ponašamo. Gluma, briljantna u kako koga. Kemija glavnih likova proizlazi iz njihove tvrdoglavosti koja ih često razdvaja te iz ljubavi koja ih na kraju spaja. Veoma romantična ideja, ne? Ne treba zaboraviti ni trud snimatelja koji su, prema onome što sam vidjela na YT odradili zahtjevan posao i dobili smo nezaboravne kadrove.

    Ono što bi mogao biti i pozitivan i negativan aspekt serije je gubitak vremena, ne našega, već onog likova. Gubljenje životnog vremena na nepotrebnim osjećajima ili pogrešnim uvjerenjima, nešto što je i nama sasvim blisko.

    Zašto je serija loša?

    Pravni, ekonomski i poljoprivredni poslovi su ukras priče pa pozornost koja im se pridaje, bolje da se ni ne pridaje. Vještine nekih sporednih glumaca su gotovo iritantne. A i glavni glumci imaju svoje žute minute. Dinamične scene su ponekad totalni promašaj. (npr. sve one scene s policijom, hitnom pomoći, spašavanjem naslovne junakinje od utapanja kao u prvoj epizodi) Zašto? Vjerojatno zbog sasvim krivog izbora ljudi, mjesta i vremena. Montaža scena zna dovesti do zbunjenosti i pogrešnog tajminga. (A možda je to stvar naših dragih TV kuća koje obožavaju sjeckati epizode.) Pronađe se i onaj dosadni sapuničarski element Ništa nas neće rastaviti.Uvijek ću ti vjerovati. pa i poneki zapleti proizašli iz ljubavi prema krivoj osobi u krivo vrijeme (npr. Ali u osvetničkom pohodu, druga sezona se ugledala na Meksiko). Dijalozi su sasvim pristojni doklegod ih ne upropasti katastrofalna izvedba.

    Ipak, kako sam više dobila nego izgubila, recimo da sam zadovoljna s ovom ekranizacijom Ponosa i predrasuda koja je uspjela postati više od svog književnog predloška.

  • #13
    1 1

    postova:377
    gestapo @ 26.8.2012. 14:59

    ja ti dajem plus samo radi velicine komentara :))...i dal sam nii i ayi da nebudu ljubomorne Nevinašce

  • #14
    0 2

    postova:242
    rosinante @ 26.8.2012. 17:14

    ja joj neću dati plus jer me ništa ne može uvjeriti da je neka sapunica dobra..(iako se dobro nasmijem kad tu i tamo bacim oko dok gospoja majka gleda)

    p.s. dakako, Santa Barbara je izuzetak.. Smije se

  • #15
    1 1

    postova:8
    nephthys @ 27.8.2012. 9:38

    @rosinante ja sam predstavila svoje mišljenje i ne odgovaram za paranoične izjave o pokušaju manipulacije. Baš mi se svijet vrti oko toga da serija koju gledam ima još više gledatelja.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala