Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gospođica Marple

1
  • #1
    2 0

    postova:519
    buzdovan @ 26.12.2010. 12:39

    Iako obožavam serije poput izvrsnih Ubojstava u Midsomeru i Poirota, Gospođica Marple me poprilično razočarala.

    Ovaj moj sud se odnosi na novije epizode u kojima glumi Julia McKenzie, bezlična glumica koja nije ni do koljena simpatičnoj i talentiranoj Geraldine McEwan. Jedino što ove dvije glumice povezuje je ovo Mc u prezimenima.

    Julie McKenzie mi je doslovno iritantna i negledljiva. Bezlična ofucana bakica koja bi trebala odglumiti inteligentnu i lukavu istražiteljicu!? Neće ići!

    Šteta, prve serije epizoda su zaista odlične.

    Dodatni nedostatak novijeg petog ciklusa je pomanjkanje ideje pa je u današnju priču koju sam odgledao utrpano sve i svašta. Više se ne zna tko koga ubija i zašto, priča je površna i u mnogim segmentima ne drži vodu. Dobru kriminalističku seriju ne čine lokve krvi i deseci ubijenih na bizarne i egzotične načine već dobar zaplet i inteligentna nit vodilja.

    Čak mi je i Joan Hickson neusporedivo bolja i prihvatljivija od katastrofalne Julie Mc Kenzie.

  • #2
    1 1

    postova:4
    sarnedhiel @ 2.3.2014. 10:15

    Joan Hickson je definitivno bolja Miss Marple čije su slike i stavili gore u najavi.. daju lažnu nadu, a onda na tv-u stave verziju sa Julie.. totalno bez veze..

  • #3
    1 0

    postova:52
    michaela marić @ 23.6.2015. 20:09

    Volim pogledati djela Agathe Christie pretočena na male ekrane,ipak zbog popriličnih izmjena u odnosu na knjige ,knjige su mi definitivno na prvom mjestu. Solidan serijal,Joan Hickson definitivno najbolja Miss Marple a David Suchet izvrstan kao  Poirot.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala