Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Miris kiše na Balkanu

1
  • #1
    0 0

    postova:4
    borisl @ 17.12.2010. 22:14

    Upravo odgledah prvu epizodu serije "Miris kiše na Balkanu".

    Moram priznati da sam više očekivao od ove serije.

    Moram pohvaliti odličnu fotografiju Radoslava Vladića, kao scenografiju i kostime Nevene Milovanović. Veljko Despotovića

    Najviše mi smeta usiljenost ijekavskog narečja. Zar nije bilo jednostavnije naći glumce kojima je ijekavski (da kažem) maternji, tako bi serija bila sigurno uverljivija. predrag Ejdus i Ljiljana Blagojević se prilično dobro snalazem dok je mladja ekipa prilično usiljena. Seka Sabljić fenomenalna.

    Smeta mi takodje paralelna radnja koja je napravljena kao kod jeftinih sapunica kao da vreme ne teče na drugoj strani.... zašto to?

    Nije mi jasno zašto se Ljubiša Samardžić drži istih glumaca već 100-ti put iako često RECITUJU text.

    Sve u svemu dobra serija, kojoj nedostaje malo da bude odlična.

    Toliko od mene, nadam se da ćete imati još kometara

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 17.12.2010. 23:00

    baš mi je žao što sam propustila seriju... imala sam najbolju namjeru pogledati ju, no bojim se da su očekivanja prevelika.

    živo me zanima na što to liči, obzirom na gomilu super glumaca, samardžića i same teme...

  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 18.12.2010. 1:03
    banana split!!
  • #4
    0 0

    postova:4
    borisl @ 3.1.2011. 21:32

    Ma Jana, sigurno ces uhvatiti neku reprizu, a ako vidis jednu lako ces se uklopiti.

    pozdrav

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala