Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Skladište 13

1
  • #1
    0 0

    postova:311
    auran @ 14.12.2010. 19:00

    Intrigantna nova serija "Skladište 13", svojom originalnom premisom i tematikom podsjeća na stripovske pustolovine Martina Mysterea! Odlikuje se zanimljivim zapletima i otkačenom radnjom koja efektno povezuje stvarnost i fikciju, povijesne činjenice, predmete i osobe sa fantastičnim elementima!

    Motiv skladišta u kojem se čuvaju raznorazni opasni i nadnaravni predmeti vjerojatno je preuzet iz filmova o Indiani Jonesu (kraj prvog filma "Indiana Jones: Otimači izgubljenoga kovčega" i na početku četvrtog, "Indiana Jones i Kraljevstvo kristalne lubanje")!

    Radnja svakog nastavka tjera na razmišljanje i povezivanje činjenica poznatih iz opće kulture, povijesti i misterija s osebujnim i maštovitim zapletima obogaćenima specijalnim efektima! Tko još nije pogledao ovu očaravajuću seriju, neka baci pogled! Nećete požaliti!

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 15.12.2010. 22:55

    Eh, sad nekaj šturo napisat nakon ovakvog eseja...Wink...

    Whatever, pilot je bio dosta dosadnjikav, ali nadam se da će se razvit neka tenzija, kad se malo pojedinačni kejsovi pojave.

  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 16.12.2010. 0:02
    Nije li malkice infantilno? Cini mi se jos blesavije od Fringe-a :\
  • #4
    0 0

    postova:112
    entina @ 28.12.2010. 23:09
    ajde bar mi nekako ne djeluju pretenciozno ko fringe..zasad su mi skladištarci dobri :)
  • #5
    0 0

    postova:534
    jua @ 19.3.2011. 23:58

    Nakon što sam se razočarala u Fringe (zbog prevelikog hvaljenja iste..... iako serija i nije TAKO loša) nije mi se dalo ovo gledat......

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 20.3.2011. 0:15

    Nakon što sam se razočarala u Fringe (zbog prevelikog hvaljenja iste..... iako serija i nije TAKO loša) nije mi se dalo ovo gledat......


    jua

    Fringe mi je jedno n puta bolje od Skladišta... iako ni Fringe nije nešto extra.
  • #7
    0 0

    postova:13
    kauchpotato @ 13.6.2011. 19:54

    Intrigantna nova serija "Skladište 13", svojom originalnom premisom i tematikom podsjeća na stripovske pustolovine Martina Mysterea! Odlikuje se zanimljivim zapletima i otkačenom radnjom koja efektno povezuje stvarnost i fikciju, povijesne činjenice, predmete i osobe sa fantastičnim elementima!

    Motiv skladišta u kojem se čuvaju raznorazni opasni i nadnaravni predmeti vjerojatno je preuzet iz filmova o Indiani Jonesu (kraj prvog filma "Indiana Jones: Otimači izgubljenoga kovčega" i na početku četvrtog, "Indiana Jones i Kraljevstvo kristalne lubanje")!

    Radnja svakog nastavka tjera na razmišljanje i povezivanje činjenica poznatih iz opće kulture, povijesti i misterija s osebujnim i maštovitim zapletima obogaćenima specijalnim efektima! Tko još nije pogledao ovu očaravajuću seriju, neka baci pogled! Nećete požaliti!


    Auran

    sve je rečeno :)
  • #8
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 27.12.2012. 14:44

    Fringe mi je bio fantastičan, likovi, radnja, paralelni svjetovi - sve što najviše volim; ali i ova serijica je OK, gledljiva, bolja od nekih razvikanijih.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala