Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Uvijek je sunčano u Philadelphiji

1
  • #1
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 19.11.2010. 9:42
    obožavam ovu seriju.
  • #2
    1 0

    postova:1130
    mario @ 19.11.2010. 10:32
    obožavam ovu seriju.
    hitman_4



    Pa ofc.. samo Nightman ne voli It's Always Sunny ;D

    .... Wildcard bitches!!!

  • #3
    0 0

    postova:5
    widman @ 26.10.2011. 14:57
    uz "Seinfelda" vjerojatno najbolja humoristicna serija. originalan stil, odlicne fore i skecevi, al mozda ne za svakoga.
  • #4
    1 0

    postova:711
    gordan @ 30.10.2011. 11:22

    Seinfeld i Curb your enthusiasm su mi omiljene serije, ali ovo mi nije sjelo. Pogledao sam prve dvije epizode, i ono.. meh... Možda sam previše očekivao. Gluma nije na nivou Seinfelda ni Curba, i sve mi je nategnutno i neuvjerljivo.  Moguće da se stvar popravi u kasnijim epizodama Wink, ali nisam imao više volje gledati.

    btw. Charlie Day je izvrstan u Horrible Bosses.

  • #5
    0 0

    postova:19
    zappap @ 30.10.2011. 19:05

     
        Uglavnom odlično, iako se zalomila epizoda, ili dvije, koje su uspjele navući tek lagani hihot. Treba ih konzumirati u manjim količinama, ovaj ponoćni ciklus od 3 odjednom nije najidealnije "štivo" za laku noć. 
  • #6
    0 0

    postova:2
    dibupmarin @ 10.1.2012. 20:18

    Apsolutno serija koja se po mom mišljenju nalazi među samim vrhom, ako ne i na špici humorističnih serija ikad snimljenih.

    Definitivno treba pogledat sve sezone kako bi se mogao shvatiti njihov izopačen i bolestan um i iako mi se ponekad čini da prelaze granicu humora i postaju apsolutno ekstremni nekako se na neki čudan način izvuku.

    Uglavnom vrijedi pogledati.

  • #7
    0 0

    postova:2
    dibupmarin @ 10.1.2012. 20:22



    Pa ofc.. samo Nightman ne voli It's Always Sunny ;D

    .... Wildcard bitches!!!


    mario

    Dayman, fighter of the nightman, Vjerujem da bi Dayman preokrenuo Nightman-a i da bi i on zavolio It's Always Sunny.
  • #8
    0 1

    postova:32
    hachiko @ 18.4.2012. 20:54

    Nemojte uopce usporedivati Seinfeld s ovim sranjem. Ovo je negledljivo.

    Seinfeld je najbolja serije svih vremena i nitko je nikad nece nadmasiti niti joj se pribliziti.

    JERRY SEINFELD je BOG! Cool

  • #9
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 31.5.2012. 13:05

    nema puno sličnosti sa seinfieldom,osim možda što su likovi karakterno slični(iako su ovi mnogo neprirodniji i teže se poistovjetiti s njima nego sa jednim georgeom).humor je u 80% slučajeva isforsiran.ne znam meni paše ova serija,koja je više bliža south parku.

  • #10
    0 0

    postova:1
    marin kučević @ 6.6.2013. 18:35

    mislim da ova usporedba sa seindfeldom ne stoji, kao ni sa bilo kojim drugom serijom, humor nije ni sličan, ali mislim da bi se svidjela ljudima kojima se sviđa recimo south park, meni je ova serija za 10, slažem se da ima nategnutih epizoda ali u kojoj seriji nem, opet kažem meni je za 10!

  • #11
    0 0

    postova:35
    agram87 @ 20.10.2014. 1:20
    Neznam zbog cega se ova serija usporedjuje sa sainfeldom..ovo je nesto sto ili obozavas(ko ja) ili ti ide na k.... Najludja 4 lika i jedna ptica u irskom baru ikad..takve ideje i planove nema nitko..jedva cekam novu sezonu iako je ova zadnja bila ispod prosjeka i sve manje oh ima po sezonama ali njima sve oprastam
  • #12
    1 0

    postova:8
    memento @ 15.1.2016. 11:43
    Druga epizoda je još bolja,ova sezona je odlično počela :D Vidim da se dosta ljudi žali što recikliraju neke epizode iz prijašnjih sezona,ali po meni su ove epizode ogledni primjer kako se to radi na pravi način,odlični su!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala