Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Fringe - Na rubu

1 2
  • #16
    3 0

    postova:8
    nephthys @ 14.7.2012. 16:05

    Meni je ovo jedna vraški dobra serija. Jest da u prvoj sezoni mami publiku bizarnim slučajevima, ali...

    Kada dobiješ odgovor, otvara ti se milijun novih pitanja. I nije ti dosta, zanima te što ide dalje. Ponekad je očekivano, a ponekad sasvim suprotno. Da nabrojim što mi je tako zanimljivo? Znanstveno objašnjeno, Walter(izmi), povezani detalji, pojava Promatrača, mentalne sposobnosti, glifovi, "timeline", savjest... Koliko god brljala u mogućem i nemogućem (a kreatori serije su toga itekako svjesni), ova je serija vrijedila mog vremena i jedva čekam ovu posljednju sezonu. Vjerujem da nisu svi jednako zainteresirani za seriju koja se uvelike bavi "graničnom znanosti" i da se ne mogu uživjeti u to naklepano-i-skoro-pa-originalno epsko laprdanje, ali drago mi je što postoje jednako tako zainteresirani ljudi koji dijele moje mišljenje da je ovo poprilično intrigantna priča. Šteta što ne ide dalje na HTV-u, ali to ne brine one koji imaju internet.

    P.S."Dosjei X" nisu izmislili paranormalno kolikogod da su kultna serija.

  • #17
    0 0

    postova:2
    ernes sendijarević @ 4.11.2012. 13:37

    Evo 5 i finalna sezona se trenutno emitira u SAD-u i ne biste vjerovali koliko se sve okrenulo.

  • #18
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 23.11.2012. 21:44

    Najbolje od paranormalnog u posljednje vrijeme. Desetka.

  • #19
    0 0

    postova:271
    sebulba @ 21.1.2013. 1:18
    pih koliko su ju zapetljavali, odpetljavali pa opet zapetljavali fringe je ispala odlicna serija. e sad sami kraj nije me odusevio nes pretjerano, ali opet je bolji i to vise puta od kraja sugavog losta.
  • #20
    0 0

    postova:17
    derle @ 13.12.2022. 18:44
    Serija počinje i završava sa poukom: ako želiš sebi olakšati muku na tuđi račun - vratiti će ti se kao bumerang.. Spoiler: Ta priča o znanstveniku koji spašavajući svojeg sina odlazi na "drugu stranu" i time ugrožava sve i svakoga je univerzalna priča o "sebičnosti i ljubavi". Meni je serija bila izvrsna, a volim i vesterne pogledati 😉
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala