Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

LOST (Izgubljeni)

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    johndoe @ 2.12.2008. 12:12

    Vidim da ovdje nema teme posvecene meni jednoj od najboljih serija zadnjih godina, pa da malo pokrenemo raspravu ovdje iako je neslavno odluceno da se vise nece prikazivati na novoj..... Cry

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 2.12.2008. 12:33

    Vidim da ovdje nema teme posvecene meni jednoj od najboljih serija zadnjih godina, pa da malo pokrenemo raspravu ovdje iako je neslavno odluceno da se vise nece prikazivati na novoj..... Cry


    JohnDoe

    Serija mi u početku odlična bila, ali kasnije se sve toliko zakompliciralo da više nemam pojma o čemu se radi. Neke stvari se potpuno zaborave, neke nove iskrsnu...mislim da ni pisci ne znaju kako će završit koliko su zapetljali stvar.
  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 2.12.2008. 12:48
    Slažem se s Mariom. Cijela priča o Izgubljenima se totalno izgubila, pa i uz najbolju volju više nisam znala ko koga i zašto...
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.12.2008. 17:17
    Ne samo da su izgubljeni, izgubljeni nego i TV postaje koje to emitiraju, kod mene primjer ta serija i big brother na bilo kojem kanalu se preskače.
  • #5
    1 0

    postova:2
    johndoe @ 3.12.2008. 8:18

    Na ove komentare da vise ne znate tko tu koga i zasto samo moram zakljuciti da niste pratili redovito tada kada ste pratili....... Ovo nije meksicka serija kod koje se pogleda 1. srednja i zadnja epizoda da bi znao sve sto se izmedju dogadjalo!

    Serija ima misterije, poneka se rijesi, nove dolaze.....! I meni bi puno gluplje bilo da sad razrjese  sve te misterije pa onda redaju nove! Ovako pricaima neki tok.

    Ujedno ovo je jedna od rijetkih serija za koje se gotovo od pocetka zna koliko ce dugo trajati, a i od samoga pocetka nam govore da znaju kako ce serija zavrsit (dokaz ce biti navodno nesto sto smo vidjeli negdje na pocetku 1.sezone).

    Heroesi koji se uzdizu u zadnje vrijeme u nebesa a usporedjuju se sa LOSTom nisu losa serija, ali sto su vec od kraja prve sezone napravili je maksimalna glupost. Takvoga cuspajza nigdje jos nije bilo!

    Drugu sezonu nisam gledao, navodno ne valja.

    Kod LOST-a je zasad jedino 2.sezona bila dosadnjikava, 1.,3. i 4. su bile odlicne!

    P.S. Stavljati Big Brother i LOST u jednu recenicu!?  Hereza! 

  • #6
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 3.12.2008. 12:05

    Ma kakav Big Brother i Lost u istom košu. Ni pod razno...

    Samo sam rekla da sam se izgubila (vjerno) prateći Lost i čak me nije niti smetala očita beskonačnost serije, nego mi je i uz najbolju volju entuzijazam spalsnuo kao probušeni balon.

    Scenarij su petljali i raspetljavali prema potrebi te mi je nakon bezbroj odgledanih epizoda, bilo potpuno svejedno što će se dogoditi i kada... To znači - palac dolje.

  • #7
    0 0

    postova:1130
    mario @ 3.12.2008. 13:10

    Ma kakav Big Brother i Lost u istom košu. Ni pod razno...

    Samo sam rekla da sam se izgubila (vjerno) prateći Lost i čak me nije niti smetala očita beskonačnost serije, nego mi je i uz najbolju volju entuzijazam spalsnuo kao probušeni balon.

    Scenarij su petljali i raspetljavali prema potrebi te mi je nakon bezbroj odgledanih epizoda, bilo potpuno svejedno što će se dogoditi i kada... To znači - palac dolje.


    jana_banana


    QFT

    Također sam pratio od početka, i zaista mi se svidjela serija ali umjesto da nam daju neku mrvicu, bar nešto da nam otkriju, oni samo nabijaju nove misterije. E da, serija će završiti tek sa šestom sezonom, to znači u 2010 godini :/

  • #8
    0 0

    postova:17
    moonshadow @ 7.2.2009. 23:04
    Nism redovno pratio al taman "skontam" i oni nesto zapetljaju!!!Surprised
  • #9
    0 1

    postova:4
    kitty @ 21.1.2010. 13:11
    moje mišljenje.........najgluplja serija stoljeća!!!!!!!!!!!!!!!
  • #10
    0 0

    postova:193
    akasha @ 13.2.2010. 13:04
    Oduševljena sam prvom sezonom, ali dalje.... trebali su završiti nakon 2. sezone..
  • #11
    0 0

    postova:7
    koktelici @ 2.4.2010. 20:46

    druga sezona je apsolutno nepotrebna i ne bih ništa propustili da je preskočite.

    tematika te serije se toliko puta promijenila da nerijetko pomislim da nema nikakvog scenarija nego rade epizode onako od oka.

    ne znam zašto je gledam, valjda zato sto je u svakoj novoj sezoni novi misterij.

  • #12
    0 0

    postova:127
    maestroxxx @ 21.2.2011. 12:07
    prva sezona super i donekle druga kasnije sve zapetljano,ipak se da razumjet,peta sezona je najgora definitivno iako sam fan Losta malo je falilo da je prestanem gledat,toliko priči u jednoj seriji i različitih radnji je malo vidjet gdje drugo
  • #13
    1 0

    postova:8
    redlena @ 13.3.2013. 11:01

    Prve dvije sezone vrhunske a poslije sam se izgubila

  • #14
    0 0

    postova:3
    carrera1970 @ 30.8.2016. 21:01

    odlicna serija.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala